Buffy, přemožitelka upírů-Angel s Tomem opět zachranuji svět, tentokrate s přemožitelkami-7

29. května 2007 v 12:12 |  Angel s Tomem o5 zachraňují svět, tentokráte s přemožitelkami.
Simča najednou prudce otevře oči. Kříž, prsten, šaty.............. k čertu, co to může být???? Simča uvažovala nahlas a Drusilla se ozvala: " Angelus..............Křížek, ten máš na krku, prsten na ruce............ a šaty??? to nevím co si s nimi udělala...." "Dru! Jseš vzhůru, to jsem ráda." Objala Simča svou kamarádku. "Auuuuuuuuuuuu, Simčo, kdy hodláš odklidit tu polici co máš nad postelí? Bouchla jsem se." "Oh, promiň,hned ji sundám" řekla Simča a hned to udělala.

Mezitím se probral někdo další...James. Vzpoměl si, že má jít hlídat k holkám.

V pokoji Dru a Jany

"Promiň, že jsem......" zakoktal se James, za prvé proto, že holky byly obě vzhůru a za druhé, protože tam byla Simča. "Nemáš náhodou spát?" "Nemůžu." odpověděla Simča na Jamesovu otázku. "Vidím, že jste obě v pohodě a když už jseš vzhůru jamesi, tak aby ti to nebylo líto, můžeš hlídat za mně. "Ale, to je dobrý...." začal se vykrucovat James, ale stejně mu nic jiného nezbylo, protože Simča hned zmizela ve svém pokoji.

u Simči v pokoji

"Tak 3 kolíky, 4 nože jeden meč....." "Chystáš se na vejlet?" zeptal se někdo za ní. "Tak trochu." odpověděla Simča a dál balila zbraně. "To jim tu ani jednu zbraň nenecháš?" "Jak nenechám? Jdu jenom na hlídku. Zato ty bys teď neměl být tady Angele!" řekla Simča a na slova neměl být dala obzvlášť velký důraz. "Promiň, jen jsem si myslel, že menší společnost....by byla vhod." "To by možná byla, ale ne v za těchto okolností, nechcu, aby se někomu něco stalo." konstatovala Simča. "Aha a můžu jít s tebou? Jsem už posmrti a tak nějak mě trochu nože do břicha vadit nebude, hojím se rychle...." "To já taky." nenechala domluvit Angela Simča. "Už musím jít....nechoď za mnou!" a po těchto slovech hbytě vyskočila z okna.

Na hřbitově

"Co to...." nedokončila větu, když se v tom na ni vyřítili 4 upíři. Simča je zvládla levou zadní, ale pak se sklonila nad menším předmětem. byl to křížek na řetízku.... Simči zatím nedocházely fakta,která začínala být doslova do očí.
Šla mezi náhrobky dál a dál, až ji to už nebavilo a sedla si na jeden,a le okamžitě vstala. podívala se, na co sedla, ale v tom se na ni vrhli zase 4 upíři. zabila je a vzala věc do ruky. byl to prsten s dvěma dlaněmi k sobě a na nich srdce na němž spočívala koruna. Simča jen zavrtěla hlavou a strčila prsten k řetízku do kapsy.
Šla dál, až došla k obrovské lípě, na níž tkvěly krásné červené barokní šaty. opět se na Simču vyřítili 4 upíři, zabila, vzala šaty a šla domů.

Doma
Ve vnitř okamžitě narazila na Angela. "No super" pomylsela si. "Co jsi to přinesla?" a se zájmem se koukal na rudé šaty."To není všechno." odpověděla mu Simča a vytáhla z kapsy prsten a křížek. Každý předmět byl od sebe asi 50 metrů a k tomu u každého z nich se na mě vyřítili 4 ti samí upíři, zabila jsem je, no nejsem si ale jistá.........." "Jestli jsou teď doopravdy na prach, je tak?" zeptal se Simči Angel. "No tak nějak by se to dalo říct." přikývla a šla do obýváku, kde hodila na pohovku šaty.
Když Simča odešla.........
Angel se slklonil nad šaty a jakoby do něj vrazili nůž paměti. rychlostí kulového blesku se vracel do minulosti. Najednou byl rok 1789Angel již Angelusem. Angel byl zmaten. Schovával se za rohem a koukal co se bude dít. Angelus se najednou otočil a vrazil do mladé dívky. Angel nevěřil svým očím. Byla to Simča.
Simča: Oh, promiňte, já....já nechtěla.
Angelus: V pořádku, nechcete doprovodit?
Simča se prvně nerozhodně podívala na Angeluse, pak na dav vojáků, kteří byli od její nevlastní matky. Honili ji, protože se nechtěla provdat za toho, koho ji vybrali.
Simča: Asi mi nic jiného nezbývá.
Angelus se jen ušklíbl a dodal "To máte pravdu." zahalil ji do svého pláště a přenesl do domu, kde chvíli bydlels Darlou. Simča se rozhlédla po pokoji, do kterého vztoupila. Vypadal až moc přepychově. Někdo začal něco mumlat a Angel se rázem ocitl v přítomnosti. Za ním stála Simča. Nebyl si jist, jakou má spojitost s těmi šaty on, ale nechal to být, snad se to někdy od ní doví.........
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl/a jsi tu???

tak klikni prosím 100% (441)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama