Buffy, přemožitelka upírů-Angel s Tomem opět zachranuji svět, tentokrate s přemožitelkami-8

29. května 2007 v 12:13 |  Angel s Tomem o5 zachraňují svět, tentokráte s přemožitelkami.
Angel se dlouze díval Simči do očí, Simča se v nich snažila vyčíst, nechtěla, aby se stará bolest obnovovala. V tom se někdo zřítil ze schodů. Byl to James, Simča s sebou pořádně trhla a podívala se jeho směrem. "Oh, promiňte, nechtěl jsem vás rušit.......zakopl jsem." omlouval se James. "To nic, my už.....jsme skončili." dořekla Simča a chystala se, že půjde ven. james vzal za kliku a vyprovodil ji.

Venku

"Chystáš se opět na hlídku?" zeptal se Simči. "Hmmm." odpověděla mu a zrychlila krok. Zamířila do sídla, věděla, že tam bude sama, pokud ji ovšem nebude doprovázet James. "tak jo, jhá si zajdu pro něco k jídlu..." začal James podezřele. "Jak najíst?" zeptala se Simča, protože začínala nabýjet dojmu, že James se nedávno stal upírem. "No........normálně, jako ......" "přede mno nemusíš nic tajit, víš přece, že nikomu nic neřeknu.Skočila Jamesovi do řeči Simča. "No já, já víš....stal jsem se upírem. Hele, vono to nebolí!" řekl ještě James a Simča si jen povzdechla, mávla rukou, a s Ahoj vešla do sídla.

V Sídle

Simča se nejprve jako vždy rozhlédla, jestli tam náhodou není nevýtaný návštěvník. A bingo, přece jenom na jednoho narazila.....Tom. Stál tam se založenýma rukama a koukal se ven. "víš co mně fascinuje na tomhle místě?" otázal se do "vzduchu", odpověď mu však nepřišla. Simča tam jenom nejistě přešlapovala."Ten klid tady, chodíš sem často, delší dobu tě sleduju." otočil se na Simšu tom, Simča opravu neměla potuchy, co má ten upír za lubem. "Oki, a co vlastně tadyděláš ty?" zeptala se ho. "Chodím sem někdy přemýšlet..." "Aha...." "A ty?" "Já.....já tady..." Simča si nebyla jistá, jestli mu má říct pravdu, v tom tam ale někdo vlítl..... James tam za sebou táhl opravdu velkou krávu a sál a sál, až to všude stříkalo. Simča jen převrátila očima a chtěla obejít toma a jít na kopec, kde se skoro denně setkávala se svou matkou, ale Tom ji zastoupil cestu. "Nech mě prosím projít." řekla Simča ještě po dobrém. "A co když nenechám?" "Tak budu nucena použít násilí." odsekla Simča. najednou se tam nahrnula celá parta včetně Drusilly a Jany. "No ne...........já zírám....." ozvala se Mirka, která po očku pokukvala po Jamesovi ještě sajícím krávu. "Oh..." začal James, ale Drusilla se postavila do čela i s Janou a podívaly se na Toma. Tomův pohled však patřil Buffy. Simča ho využila a konečně obešla a zmizela ve tmě.
Na Kopci
"Musíš to udělat!" řekla důrazně Ivett. "Mami! já nemůžu, mám ho až moc ráda....." "Simčo, pokud nechceš, aby došlo k apokalypse, musíš to udělat." Simča se na ni s uslzenýma očima podívala a pak se obrátila ke svým přátelům s "Já to přežiju, všichni přežijou." Ivett jenom s povzdechem zakroutila hlavou a než zmizela řekla:" To není jisté."
Všichni se opět odebrali domů. Mirka s Jamesem si až moc živě povídali, Tom se věnoval Buffy, Jana s Drusillou, Adamem řešili něco o nějaké zpěvačce Sarah Connor, jestli má víc hezčí písničky než Kelly Clarkson, Elle a Lizzie si něco mumlali o klucích, jediný, kdo tam momentálně nebyl výřečný byli Simča s Angelem. Angelovi se pořád promítalo v hlavě, co viděl a Simča dumala nad slovy matky.
Doma
"Simčo, nechceš mi něco říct?" zeptal se Angel, když byli sami v obýváku. "Cco... já?" zakoktala se Simča. Chtěla klid na přemýšlení. Najednou se tam objevily síly: " Tvá matka nás posílá..........."
-pokračování příště-
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl/a jsi tu???

tak klikni prosím 100% (441)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama