Buffy, přemožitelka upírů-Angel s Tomem opět zachranuji svět, tentokrate s přemožitelkami-9

29. května 2007 v 12:16 |  Angel s Tomem o5 zachraňují svět, tentokráte s přemožitelkami.
V minulém díle jste četli: Najednou se tam objevily síly: " Tvá matka nás posílá..........."

"Já jsem ji řekla, že ten její příkaz nehodlám brát v úvahu!"zuřila Simča. Angel jenom koukal ze Sil na Simču.
"My tě máme přivést, ať se ti to líbí, nebo ne. Ty jediná je přemůžeš!" mluvily síly, jako by Simčinu větu neslyšely." Ccože? koho jako jediná přemůžu?" ptala se překvapená Simča. "Pojď, ukážeme ti je." Simča nerozhodně koukla po Angelovi, ale nic v něm nevyčetla, ani slovní pomoci se nedočkala.
"Co když řeknu, že nepůjdu a vy si můžete nasrat?" zeptala se Sil Simča. "V tom případě my ti říkáme že se můžeš spláchnout v hajzlu, ale s náma stejnak půjdeš." odověděla 'nejmladší' z nich. "Hele Lucy, ty máš co mluvit." odeskla Simča drze. Simča byla rozmrzelá. Síli viděli, že nic z toho nebude, tak přešli do vyhrožovací trati. "Jestli nepůjdeš, on přijde o duši!" Simča na ně hleděla nevěřícím pohledem. "To nemůžete, nesmíte!" Začala Simča. "Tak pojď s náma, a nic se mu nestane." síly věděly, že jde do tuhého. Simča věděla, že ted už jinou možnost nemá."Když půjdu, chci po Vás aby ste mě po skonščení akce tam nedržely, pak chcu vidět, co se děje tady, protože mám strach o své přátele a chci se vrátit živá, aspoň jednou." řekla Simča své podmínky. Síly se po sobě podívaly, přikývly a všichni i se Simčou se přenesly.

V Nebi

"Tak co potřebujete?" zeptala se Simča "Chci to mýt už za sebou." "Můsíš chytit Titány. Seš něco jako polobohyně, tak kdybys byla tak honá a zastavila je. My jsme to zkoušely a ty jediná je dokážeš udržet na uzdě." "Oki, kolik mám času?" "teď přesně honě. Tady čas přece neběží." "Ahammmmmmmmmmmmm." zamyslela se Simča. "Oki a tak jako nějakou polohu jejich máte?" "Ne, musíš je najít."

o chvíli později

"Do ..... Ach jo, tady se nesmí mluvit sprostě." "A tady je princeznička, koukej se dobře!" jeden z titánů držel její matku s nožem pod krkem. "A doprdele." ulevila si Simča, dostala však od matky vražedný pohled. " Simčo, rozhodně hje neposlouchej!" řela Ivett, ale Simča ji nevnímala vždycky měla tak trochu svoji hlavu*. "oki, tak se pustíme do boje, nechcu tu strávit moc času, víte na zemi je větší legrace, než tu." "Ale, ale , ty se nás nbojíš? Vždyť jsem ti nakopali, když si byla ve čtvrtý třídě!" vysmál se jí do obličeje jeden z Titánů. "To se ještě uvidí." začala Simča A okamžitě se pustila do velkého boje. Titáni nebyli moc na fyzické projevy a tak začaly hrát 'kdo je silnější, nebo spíš kdo je mocnější' a používali své schopnosti.
Po několika hodninách boje Simča nebyla dost pozorná a důvod? Někdo odebral Angelovi duši. A Simča jedním s Titánů byl 'usmrcena' ještě před svou smrtí stihla dát je zpět, odkud se ostali a spadla na zem, přímo pod vraždícího Angeluse. "Angelus jenom vytřeštil oči. Tohle nečekal, mrtvou přemožitelku, zvlášť když byla jeho dávnou láskou. Angelus se ohnul a sotva co poklekl k Simči, Simča prudce otevřela oči a začala zpívat...............)

-Simča se mu upřeně dívá do očí.....a stále zpívá
-Postaví se na You take my heart, dál zpívá
-Dá se rychlejší chůze, Pak se ototčí k Angelusovi na chvíli se na něj kouká........Má smutný pohled
-Opět na You take my heart jde k Angelusovi a dá mu jeho ruku na místo, kde bylo její srdce, stalo se něco zvláštního....Něco nečekaného Angelusova ruka proplula její hrudí a dotýkala se jejího srdce. Angelus se na ni koukal se zájmem.
-Vyndal ruku a najednou jím projela bolestná vzpomínka........Simču odvážejí vojáci, ona se brání a najednou náhlá smrt..............
-Angelus si uvědomil, jakou má spojitost Simča s šaty prstenem a křížem.

Po dospívání

"To ty si byla na tom voze.........." Simča jen přikývla, měla slzy v očích. Angelus si ji přivinul k sobě. Simča byla opravdu vyčerpaná. Byla ráda, že po své xsmrti je dospělá a ne zase novorozenec, jako předtím.

Doma

James sedí s Mirkou na pohovce, neví co se stalo, nikdo to neví. Povídají si, Mirka jemně červená, je do Jamese totiž tajně zamilovaná.
Z horního patra bylo slyšet zamilované povzdechy to Tom s Buffy řádili a nějak se jim podařilo zmrzačit postel.
Lizzie, Elle, Adam, Dru, Jana seděly v kuchyni nad sudoku, nic moc se jim nechtělo dělat.

Simča s Angeslusem došli domů a okamžitě jak vstoupili do domu Buffy a Tom doslova sletěli ze schodů, jak se chtěli přivítat se svými sourozenci. Angelus se koukal na Simču, která byla od hlíny od hlavy k patě. "Kam se to koukáš brácho?" zeptal seprookatyvně Tom Angeluse, v domění, že je Angel. "Do toho ti nic není." řekl Angelus a zazubil se. Simča, jak chtěla projít kolem všech, že půjde do koupelny osprchovat se, zřítila se na zem. Angelus okamžitě k ní přiskočil. ůSimčo, proboha ne!" zaúpěla Buffy Simča vypadala, jako mrtvola stará týden. Bledá v tváři, najednou se pohnula a začala mumlat něco o tom, že ona bojuje víc jak 200 let pro dobro a že chce jednou taky odměnu. Sotva to dořekla někdo si za všemi těmi lidmi, co v domě byli stoupl a řekl: " Budiž, máš na to právo." všichni, kromě Angeluse ztočili pohled na Ivett. Na Angeluse najednou dopadl paprsek modrého světla. Simča se probrala a z Angeluse byl zase Angel.
Simča se slabě usmála, pokusila se vztát, ale jakmile byla nahoře okamžitě padla k zemi. Byla opravdu moc vyčerpaná, neměla žádnou sílu, takže ji odnesl do pokoje Angel.
"Konečně je zase jednou všechno v pořádku." řekla šťastně Buffy a opřela si hlavu o Tomovo rameno.

--Konec--
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl/a jsi tu???

tak klikni prosím 100% (441)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama