Scoobies zase spolu-1

29. května 2007 v 12:19 |  Scoobies zase spolu
Buffy jde temnou ulicí, slyší pláč, jde blíž k němu, avšak pláč je dál a dál od ní. Buffy se rozběhne, až dojde k menšímu prostoru v rozměrech 3x3m2 Tam uvidí na zemi schoulenou postavu, Buffy se blíží až odtáhne plášť, kterým ta postava byla zahalena, ukázalo se však, že je to démon Gastro. Chytil ji za ruku a řekl:"Dnes zemřeš!"
V tom Buffy s sebou prudce trhla. posadila se na posteli celá od hlavy k patě od potu. Chtěla si vzít trochu vody, ale neměla u stolku ani kousínek, tak sešla do koupelny. Měla pocit, jakoby se jí opakoval sen jako tenkrát o 17. narozeninách. Teď už z ní byla mladá 24letá dívka, žijící spokojeně v Římě se svou sestrou Dawn. Dawn byla beznadějně zamilovaná do Spika a po zhroucení Brány pekla se zatím nedokázala smířit s tím, že je "mrtvý".
Buffy se posadila na židli u stolu podívala se na hodinky a vytřeštila oči. Bylo už 8 ráno a tak rychle vletěla do Dawniného pokoje, kde na posteli našla vzkaz: //Šla jsem už do školy
Buffy nad tím jen mávla rukou a šla zpátky do kuchyně. Tam si udělala kávu, najednou se jí zatočila hlava. Buffy se okamžitě chytla kraje kuchyňské linky, aby se nezhroutila na zem, i tak jí to bylo prd platné.
Buffy se ocitá v temné místnosti. Cítí chlad, najednou se tam prodere malinkou škvírou světlo a tak spatří dveře. Jde k nim. chvíli se rozmýšlí, ale pak vezme za kliku a otevře, najednou se ocitá v noci na hřbitově. Buffy je zmatená, ale rozhodne se, že tím hřbitovem projde. Jakmile vykročí, všimne si, že je bosa a v bílem a tráva se mění v trny. Buffy spatří na druhé straně závěs. Buffy se rozhodne projít trnitým hřbitovem ke dveřím, kde najednou spatří siluetu.
Doma
"Buffy! Buffy! Prober se!" třepe s Buffy zděšená Dawn. "Není ti nic?" "CCo?" zeptala se překvapená a zároveň zmatená Buffy.
"Jsi vážně v pořádku?" zeptala se jí ještě projistotu Dawn. "Jjo, jsem,........ myslím, že jsem." řekla ještě trochu otřesená Buffy. Kde to jsem jenom sakra byla, je tohle vůbec možné? kdo byla ta silueta, Dawn, nebo snad spíš nějaký muž? Buffy byla vážně zmatená, ale rozhodla se, že tyhle myšlenky zavrhne a bude se věnovat pozitivnějším věcem. V každém případě nechá událostem volný průběh.
K večeru.
"Buffy!" "Ano?" zeptala se Buffy zvědavě své mladší sestry. "Buffgy, že půjdeš dneska se mnou do kina!" žadonila Dawn. " No a na co pak bys chtěla jít?" zeptala se jí Buffy. "To bude pro tebe veliké překvapení."No ne, to bach zavolala Simči, Jamesovi, Lizzie, Elle, Adamovi, Drusille, Janě, Mirce......." začala provokovat svou sestru Buffy. "Buffy, vždyť víš, že tamtěch 8 lidí nemůže přiletět hned, jak si usmyslíš, navíc se s tebou vsadím vo co chceš, že chceš vidět Toma." dloubla si do ní Dawn. "Tak poje'dme do L.A." ozvalo se ze dveří od dvou osob naráz. "Simčo, Mirko!" šťastně vyjekla Dawn.Okamžitě se rozeběhla ke svým sestrám a začala je vroucně vítat. Jenom Buffy nějak zaostávala, když se k ní Simča dostala, pošeptala jí: "Něco tu pro teb máme... " Buffy okamžitě ožila. Mirka se Simčou na sebe jenom mrkly. Otevřely dveře a Buffy spatřila Toma. Buffy vtrhly do očí slzy. "Oh Bože, Tome!" zašeptala, Tom se k ní by byl vrhl, kdyby měl povole přístup do domu. Simča jenom na něj sykla pojď dál a Tom s Buffy si padli kolem krku.
"Takže zase jednou spokojenost?" zeptaly se sestry sester. "No....Jak se to vezme." řekla Dawn po pravdě. "Neboj se, i ro tebe máme překvapení. ve dveřích se objevil Spike. "Spiku!" zařvala Dawn, samozřejmě ho sama pozvala dovnitř. Skočili si kolem krku a už tu bylo objímání. "Simčo, myslím, že jsme odvedly dobrou práci." řekla Mirka a dala Simči herdu do zad, až se Simča rozkuckala. "Ty brďo ty máš ale páru!" ozvalo se ze dveří, to tam vztoupili James, Drusilla, Jana, Elle, Lizzie, Adam a náš slavný Angel. "No ne, to je víc než jen překvápko, řekla Buffy, která se držela Toma jako klíště.
"No, ehm, jak se to vezme. Zbohem tvůj klidný živote, kde jsme my, tam je i pohroma!" řekl James.
-pokračoání příště-
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

líbi se vám muj blog???

jj je to ten nej blog co znam 34.3% (111)
jj je suprrr 23.8% (77)
dobrý, ujde to 12.7% (41)
nic moc 8% (26)
znám lepší 9.6% (31)
fuj ble....tohle že je blog??? 11.7% (38)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama