Scoobies zase spolu-10

29. května 2007 v 12:29 |  Scoobies zase spolu
Jana neprobudila na posteli sama. Byla už doma a překvapeně se kolem sebe podívala. "To se mi jenom zdálo?" pomyslela si, ale když uviděla ve dveřích Adama, který ji nesl snídani a k tomu rudou růži, utvrdila se v tom, že se jí to nezdálo.
"Dobré ráno miláčku." Usmál se na Janu Adam a vzal do ruky vidličku a ukrál Janě kousek omelety. "Dobré………..seš poklad, žes mi připravil snídani." Řekla Jana s plnou pusou.
Mezitím u Simči v pokoji
"Tu máš a tu máš, já se nedám!" řvala Simča jak tur. Trénovala zase jednou z Angelem. I když vypadala velmi unaveně, nedala se Angelem přemluvit a bojovala dál. "tak jo, už mám dost." Řekla Simča a okamžitě zmizela v koupelně. "No konečně, málem jsi ze mě sedřela kůži§ů řekl Angel spíš sám pro sebe. Hodil očkem po Alex a zmizel v kuchyni, jelikož měl obrovský hlad a krev byla v ledničce.
V kuchyni
"Zase jste řádili?" zeptal se Angela Tom, který popíjel krev. "Jo, závidíš?" zeptal se ho Angel. "Ne." Odsekl Tom a odešel. Najednou byl slyšet obrovský rachot a ten zněl z pokoje Simči.
"Simčo." Zašeptal Angel a vrhl se po schodech nahoru. Bylo však pozdě. Simča zdrceně ležela na zemi a plakala. "Simčo! Co se stalo?" zeptal se z vyděšením v očích. "Alex." Zašeptala Simča. Angel vrhl pohled po pokoji k postýlce, po Alex se ale jakoby zem slehla.Angel Simču pevně objal. Simča mu jenom do tílka slzy pouštěla.
V dimenzi Urnula
(pozn. Zde plyne čas ho hodně rychleji, takže Alex bude stárnou a stárnout…..)
"Tak a máme ji naše paní." Řekl jeden z démonů spokojeně a podal Alex Sabrině. "Výborně. Od této chvíle jsi Alexandro má dcera. A tvá matka zemře." Řekla zlověstným hlasem Sabrina a ušklíbla se.
Na zemi
"Simčo, co chceš dělat?" zeptala se Buffy okamžitě, když vešla do jejího pokoje. "Najít svou dceru." Řekla Simča a už si nahazovala černé triko se zvláštně hlubokým výstřihem.(No ne tak hlubokým-lodičkovým výstřihem) "Jsi blázen?" zeptala se jí nevěřícně Buffy Simča ale neodpověděla a měla se k oknu, Buffy ji však chytla za ruku. "Buffy pusť pokud se jedná o mou dceru, neznám přítele.ů řekla simča, vylezla a zmizela ve tmě.
O pár minut později
"Angele, Simča zmizela a ona řekla, že…" začala Buffy Angel obrátil oči v sloup. A strach o dceru se vzestupnic strachem o Simču. "Ach jo, kam šla?" zeptal se Bufy Angel. "Já…… nevím." Řekla popravdě Buffy. "Tak jo, povede mně instinkt.
V Dimenzi Urnula
"Vážně jsi má matka?" zeptala se Alex Sabriny.(Alex už jsou 3 roky a projevuje veliké inteligence) "Ano Alexandro a jak dlouho ti to mám ještě říkat?" rozčílila se Sabrina. "No já si myslím, že ti to už tvrdit nebude moct." Řekla Simča, která se tam propadla. "Ty žiješ?" proč bych neměla," zeptala se nechápavě Simča. "Zabít!" zavelela Sabrina, ale Simča rozprášila démony jednou ranou. "Nebude to tak lehké Sabri. Přišla jsem si pro svou dceru." Zavrčela Simča. "Zeptej se jí, jestli bude s tebou chtít jít..." odsekla z úšklebkem Sabrina. "Alex?" vyzvala ji Sabrina. Simča věděla, že teď jestli se rozhodne Alex pro Sabrinu, ztratí ji navždy. "Mami." Zašeptala Alex směrem k Simči. Ta se jenom lehce usmála, koukla zlostně na Sabrinu a začal boj jako nikdy... Simča kopala, mlátila pěstmi Sabrina však vymyslela fintu. Simču srazila vrhnutím ohně k zemi a Simča Sabrinu zabila smrtícím paprskem. "mami!" zaječela strachy Alex, přiběhla k ní a vzala Simčinu hlavu do svého klína a hladila ji. "mami, ty nesmíš umřít!" zašeptala Alex Simči do ucha. "Potřebuju tě." Plakala. Simča vzala poslední síly a řekla: "Alex, jdi tama, kudy jsem šla já. Používej svou moc……..nenech se strhnout silami zla jdi na hřbitov, tam tě bude čekat tvůj otec. Angel." Zašeptala Simča. Alex měla slzy v očích, ale Simča řekla "Jdi." A tak s těžkým srdcem poslechla. Šla tedy tama, kudy ji matka poradila a opravdu narazila na Angela. "Alex!" zašeptal Angel a rozeběhl se k ní, vzal ji do náruče a pak se zeptal: "Kde je maminka?" "Sabrina ji zabila." Řekla s pláčem Alexandra a schovala se v Angelovém náručí plačící. "ne, to není možné. TO NENÍ MOŽNÉ!" zaúpěl Angel, přitiskl Alex ještě blíž k sobě a plakal do jejích blonďatých vlasů.
-pokračování příště-
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl/a jsi tu???

tak klikni prosím 100% (441)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama