Scoobies zase spolu-11

29. května 2007 v 12:30 |  Scoobies zase spolu
V Kuchyni
"Táto já vážně nemám hlad." Řekla smutně Alex. "Jakto že ne? Podívej se jak je krásně venku." Zašveholil James. V tom tam přišla Mirka objala Jamese a také pozdravila "Dobré ráno." Ale odpovědí ji bylo jenom mlčení. "Alexandro Tamaro Nicol Summersová, buď to do tebe dostanu, nebo pak si mně nepřej." Začal výhružně Angel. Mirka se rozesmála, také zatím nic netušíc. "Čemu se směješ?" zeptal se ji nechápavě Angel. "Čímji to prosímtě krmíš? Podívej se na tu klobásu, jak je mastná!" řekla se smíchem Mirka a připravila Alex sendvič, ale Alex odmítla i tohle jídlo. "Já tě prosím, sněz něco. Něco malého!" už se slzami v očích Angel prosil Alex. "Tati, vidět umřít svou vlastní matku a k tomu ještě aby ti umřela v náručí…." Zašeptala Alex se slzičkami v čích seskočila ze židle a pádila do svého pokoje. "Jak to myslela, že viděla svou matku umírat?" zeptala se Mirka i když už tušila, že odpověď bude strašná. "Simča…………..Simča………….je ……………" začal Angel, který to ani nemohl říct. Mirka pochopila a okamžitě vyběhl z kuchyně. "ne to není možné. Vždyť ona byla z nás ta nejsilnější!" myslela Mirka. "Promiň Angele, ale teď mě bude potřebovat má snoubenka." Řekl James a odešel.
V dimenzi Urnula
Simču někdo zvedl ze země. Odnesl ji do nějakého tmavého pokoje, kde to smrdělo samými lektvary. "Měla si namále." Řekl nějaký muž. Simča otevřela oči a pořádně se rozhlídla, pak ho spatřila: "Tadeáši?" zašeptala a nadzvedla hlavu, okamžitě ale spadla do měkké postele. "Odpočiň si. Budeš potřebovat hodně sil." Řekl Tadeáš a přikryl Simču medvědí kůží. Simča okamžitě usnula. Tadeáš se odplížil do vedlejší místnosti.
Ve vedlejší místnosti
"Jak je na tom?" zeptala se Ivett. "jestli přežije, bude to zázrak." Odpověděl ji Tadeáš. "Tadeáši, vyléč ji prosím. Je to tvá jediná sestra." Řekla Ivett, dala Tadeášovi pusu a zmizela. Tadeáš se vrátil zpátky do pokoje.
Na druhý den
"vypij to, pomůže ti to." Řekl Tadeáš a podal Simči hnusně páchnoucí tekutinu. "Co je to?" zeptala se Simča a znechuceně odvrátila tvář od poháru. " Neptej se vypij to. Až to vypiješ, tak ti řeknu co to bylo." Řekl Tadeáš, a tak Simča do sebe vhrkla. No trochu to pálilo, ale co už…….. "No co to bylo?" zeptala se Tadeáše Simča. "Moje moč a jehněčí krev." Odpověděl Tadeáš. Simči se okamžitě zvedl žaludek a tak si pro jistotu lehla.
Sobota ráno
"jak jsi věděl, že mi to pomůže?" zeptala se Simča Tadeáše. "Mám už nějakou tu stovku let a jsem šamanem už taky hezkou řádku let. "Měla bys už jít." Řekl Tadeáš. "Proč?" zeptala se ho Simča. "protože dneska máš pohřeb. I když nenašli tělo, jsou přesvědčeni, že jsi mrtvá.
Simča totálně ztuhla……. "Jdu na zem." Řekla, letmo bráchovi vlepila pusu a zmizela
Na Zemi u Summersových
"Elle! Nesmím přijít pozdě!" křičela na Elle Lizz. "Jo už jdu." Řekla Elle. Měla na sobě černý kostým-to měli všichni. Došli ke hřbitovu a vyšli pomalým krokem doprostřed hřbitova.
Buffy už stála opřená o Toma a tiše vzlykala. Angel tam také byl s Alex. Lizzie s Elle, když uviděly rakev z Ebenového dřeva si uvědomily, že to není žádný zlý sen, ale krutá realita. Všichni byli zachmuřeni ve svých myšlenkách. Kněz se zeptal: "Jsme všichni?" když uviděl souhlasné přikývnutí začal: "Předběžně nás opustila matka, sestra, snoubenka Simona Summersová……." Začal odříkávat , ke stromu-lípě se přiblížila mladá žena-blondýna. Bílé tričko a černé kalhoty vůbec se nehodily k obřadu, který se odehrával před ní. Právě spouštěli prázdnou rakev do země. Alex na ni ještě hodila bílou růži a společně s Angelem odešla domů. Mladá žena u lípy se také odebrala, ale opačným koncem…….
-pokračování příště-
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl/a jsi tu???

tak klikni prosím 100% (441)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama