Scoobies zase spolu-12

29. května 2007 v 12:30 |  Scoobies zase spolu
O rok později
Už rok je po údajné smrti Simči a Angel už si našel přítelkyni-Annu.
"Buffy, prosím mohla bys mi pomoct s Alexandrou?" zeptala se utrápená Anna
Buffy vzala Alex do náruče a odvedla ji do svého pokoje. "Tvá dcera mě nenávidí." Postěžovala si Anna Angelovi.
U Jamese a Mirky
"Jamesíku, co bych si jenom bez tebe počala." Řekla s úsměvem Mirka, když ji James podal dudlík pro Sue, který odhodila někam ke dveřím.
"Miri, já, Dru, Buffy, Elle, jdeme na hlídku, bereme i naše chlapy, půjdeš s námi?" zeptala se Lizzie. "No klidně, ale co Sue a Charlotte?" zeptala se Mirka, která nechtěla nechat Jamese doma. "Angel s Annou se o děti postarají. Jo jde s námi Alex." Řekla Lizz "Tak jo." Slíbila Mirka a dál se věnovala svému snoubenci.
Večer
"Rozdělení?" zeptala se Elle. "Rozdělení ne, jdem všechny najednou." Řekla Buffy.
O pár hrobů dál
"Ty nejsi mrtvá?" užasle hleděl jeden z upírů na Simču. "To koukáte co?" zašklebila se. "Hej ty, jdi od něj!" zavolalo skoro celé scoobies najednou. Když se Simča nehnula jinam, rozeběhli se ji zachránit. Upír začal couvat. Simča udělala kop s výskokem a otočkou a upír byl v tabu. Scoobies se na ni koukaly s úžasem. "Simčo, jsi to ty?" zeptala se Lizz opatrně. "Jo, jsem. Lidi pojďte ke mně, tam si popovídáme." Řekla Simča a odváděla je do svého malého domečku.
U Simči.
"Takže to ale znamená, že tě někdo musel oživit, nebo tak něco….." začala Drusilla, která se nedávno vrátila z Minnesoty. "No, za svůj život vděčím Tadeášovi." Řekla Simča. "No Simčo, myslím, že bychom ti něco měli říct." Začala Mirka. "Já to řeknu této." Řekla Alex, která doteď v klidu seděla v Simčiném klínu. "Táta…….táta si našel přítelkyni." Řekla Alex a sledovala svou matku, jakou bude mít reakci. "No…" začala Simča "Ostatně zaslouží si to…." Řekla se zvláštním výrazem Simča a šla do kuchyně, kde pištěla voda na čaj.
"Simčo, je mi to líto, ale když ty ses tak vytratila, všichni jsme mysleli, že jsi mrtvá." Řekla Elle a smutně se koukala do očí své kamarádky. "Elle víš, ono to nebylo lehké pro Vás ani pro mne. Bylo toho moc. Rok sem hnila v jakési pitomé dimenzi----Brácha měl štěstí, že z Urnuly zmizel se mnou a šel do ,podsvětí', kde mě vyléčil." Řekla Simča a zalévala čaj. Konvice v ruce se jí tak třepala, že ji upustila na zem. "Vidíš jaká jsem nešika?" usmála se Simča, vzala hadr a utřela louži na linoleu. Elle se lehce pousmála a znova dala vařit čaj. To se k nim, ale nahrnuli ostatní.
U Angela
Angel leží na posteli nahý a přemýšlí, jestli je vůbec dobré žít s ženou, která miluje jeho, ale on nemiluje ji. Tolik mu chyběla Simča(kdyby tak věděl, že je naživu:-P) ….. Představuje si, jak pod ním leží Simča a ne Anna.
Podívá se na Annu, která spokojeně leží po jeho boku.
Na druhý den Ráno
"Simča žije!" prozpěvovávali si Scoobies, až na to, že jakmile Angel přišel dolů, okamžitě byl klid. "Co se děje?ů zeptá se Angel tušícím hlasem, že před ním něco skrývají. "No víš, máme překvapení, ale když ty jsi se nám zamiloval do Anny, tak nemůžeme nic říct." Odpověděla mirka a usmívala se na Jamese jak měsíček na hnoji. "to víš Angele, láska má přednost." Zazubil se na Angela jeho vlastní bratr. "Ty máš to mluvit." Řekne Buffy a dá mu herdu do zad. "No jo no Angele, máš smůlu." Uštěpačně řekla Elle a naklonila se k Johnymu a políbila ho. "Tak ven s tím!" vyprodukoval Angel. "Tak přijď dneska večer na hřbitov sv. Františka." Usměje se Lizz a obejme svého Petra. "vy jste dobří." Rozesměje se Angel. "Půjdu sám a vy zůstanete hezky se svými dětmi." Ušklíbne se a pak si vezme Alex stranou. "Alex, neřekneš mi, co to je za překvapení?" zeptal se své dcery. "Nemůžu, ta nebo ten by byl/a naštvaný/á." Řekla Alex. "No v tom případě se těším, až tu osobu potkám." Řekl Angel a pošimral Alex na hlavě. A odešel.
K Simči se podle domluvy vydaly jen Elle, Lizz a Dru, to aby to nebylo tolik nápadné.
"Simčo večer jdi na hřbitov sv.Františka a sama uvidíš." Řekly holky a zase zdrhly, aby je Simča nemohla zdržet nějakými otázkami……..
-pokračování příště-
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl/a jsi tu???

tak klikni prosím 100% (441)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama