Scoobies zase spolu-2

29. května 2007 v 12:20 |  Scoobies zase spolu
Buffy se na něj překvapeně podívala, ale nějak jí to nedalo a pustila se Toma. "Dawn, pojď mi prosím…." "Buffy užij si přátel, já to udělám s Mirkou." Řekla Simča a šla s Mirkou nahoru.
V Obývacím pokoji.
Hrobové ticho…..Nikdo neví kde začít, ale pak prolomí ticho James. "Víte no, přejeli jsme proto, že jsme Vás chtěli samozřejmě vidět, z tebe vyrostla krásná žena…" "Tak pozor!" vycenil na Jamese Tom zuby. Spike se dal do řehotu(v podobě koně) a Vysloužil si tak dvě rány do břicha. "Vy jste s tím ještě neskončili?" zeptala se pobaveně Buffy. "Oni? Kdepak, ti se provokujou od rána do večera." Řekla Lizzie. "No Lizz a jak to vypadá u tebe?" "No já sem v pohodě a taky sem si našla přítele." Začala nejistě Lizzie, ale to od Dru i Elle schytala vraživé pohledy. "A nám, že bys to řekla, tak to ne co?" začala Elle. "No, já, ale přece….ů začala se bránit Lizzie, ale v tom už přišly Simča s Mirkou shora a překvapeně se na Lizzie koukaly. Ani jedna však neměla vražedný pohled jako Dru s Elle. "ty máš přítele jo Lizz, tak to se musíme napít……." Začala Mirka. Simča se uchechtla. "No jo, mám přítele jmenuje se Petr Novák a poznala jsem ho na dovolený v České republice." "Mirko, neříká ti to jméno něco?ů zeptala se Simča opravdu sotva udržující smích. "No……….jejdamane!" vzpomněla si Mirka a začala se Smát na celé kolo, ale to se k ní už přitočil James a majetnicky si ji objal kolem pasu. Mirka se na něj zaculila a prohodila k ostatním. "No postele i pokoje jsou nachystané, tak myslím, že po té dlouhé cestě bychom si mohli jít lehnout." A hned vzala Jamese za ruku a už si ho vedla do jejich pokoje.
"Lizzie se podívala přimhouřenýma očima na schodiště, kde před chvíli stoupal mladý pár do své ložnice." "Lizzie, seš v pořádku?" otázala se Buffy. "J, jenom ti dva se chovají podezřele." "Lizz, ti se chovají podezřele už od začátku, co se znají." Rozesmála se Elle. "No kdo je unavený, hajdy na kutě. "dneska z toho kina zřejmě nebude nic." Posmutněla Dawn, která celou tu dobu poslouchala své příbuzné. "A na co že si to chtěla jít mazlíčku?ů otázal se Spike, který si k ní přisedl a položil si ji na klín. "Na pohádku." Tím si Dawn vysloužila salvu smíchu. "No co, jsem ještě'malá'."řekla Dawn a zamračila se. "Tak víš co? Půjdeme na to spolu my dva Oki?" aspoň někdo mě tu má rád." Zašklebila se Dawn a vrazila Spikovi oslintanou pusu až to mlasklo. "My půjdeme taky na kutě." Řekla rezolutně Buffy a chňapla Toma za ruku a vedla ho do svého pokoje. "Ty Lizz, nezdá se ti, že tu něco chybí?" zašeptala Elle své kamarádce do ucha. "Jo, chybí, všude pohozené lístky růží-Rudých!" pošeptala se smíchem Lizz. "Co není může být." ušklíbla se Simča, mávla rukou a všude v tu ránu (i v pokojích) byly okvětní lístky rudých růží. "Teda, že já tu nemám toho svýho Petra." Zalitovala Lizzie, ale k ní se přidala hned Elle. "Škoda, že tu nemám svého Jimmieho, hned by mi bylo líp……." "Tak proč si je nepřivolat holky?" zeptala se Simča, která sklouzla po opěradle sedačky a vmáčkla se mezi ně. "Tak jo můžem?" zeptala se Lizzie. Holky spojily ruce a začaly odříkávat: "Přiveď nám sem moci dobra, naše přítele k vyklubání potomka." "Co je tohle za slova?" znechuceně se podíval Angel, který ještě před chvílí stál u dveří do obývacího pokoje a teď tu byl uprostřed kruhu s Petrem a Jimmiem. "No já nevím, co tady holky vymyslely." Bránila se Simča. "Myslím, že je čas jít spát." Řekl Angel neoblomně a chňapl Simku a doslova ji vlekl po schodech nahoru do jejich pokoje, kde ji okamžitě začal líbat.
Lizzie se vrhla kolem krku Petrovi, ten ji políbil a k tomu dodal: "vyrušila si mě z vyučování 8.A." Ale pak ji dál líbal a vedl si ji za ruku do 'jejich' pokoje. Elle teď se koukala na Jimmieho vražedným pohledem. Měl totiž kolem krku cizí podprsenku. "No my Vás nebudeme rušit my jdem do kina………." Řekla Dawn a vystrkala Spika ze dveří.
"Jimmy, nechceš mi něco říct?" najednou se ozývaly slastné zvuky z vrchu. Hlasy byly zřetelně poznat, a tak bylo hned vědět, že se jedná o Mirku s Jamesíkem.

-pokračování příště-
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

líbi se vám muj blog???

jj je to ten nej blog co znam 34.3% (111)
jj je suprrr 23.8% (77)
dobrý, ujde to 12.7% (41)
nic moc 8% (26)
znám lepší 9.6% (31)
fuj ble....tohle že je blog??? 11.7% (38)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama