Scoobies zase spolu-3

29. května 2007 v 12:22 |  Scoobies zase spolu
"No já jsem byl vybrán v konkurzu na hru Julie a Romeo a ty si Má něžná Julie…" pokusil se Jaimmie. "Vyval pravdu, nebo uvidíš!" začala výhružně Elle. "No tak jo, chtěl jsem ti udělat radost a tak sem šel kupovat spodní prádlo………pro tebe." Dodal, když Elle stále hůř a hůř se na něj dívala. Když se ale zase někdo začal smát. Byla to Drusilla. Elle se na ni podívala překvapeně. Do teďka byla Dru tichá jako myška. Měla svůj vlastní plán. Nehodlala se jen tak koukat a hned po zajímavém úkazu zmizela ve dveřích.
"No tak já ti tu nevěru jednou a naposled odpustím,ale jestli tě příště načapu s někým v posteli, tak……….." nedokončila Elle větu, protože Jimmy ji začal líbat. "Myslíš si, že bych dokázal podvést tak úžasnou ženu, jako jsi ty?" zeptal se jí jimmy. Elle se na něj jen nevinně koukla a opět ho začala líbat.
O chvíli později
Oba skončili na pohovce. Jimmy začal Elle sundávat tričko. Elle vzdychala a rozepínala Jimmymu košili, ale pak se zarazila. "Jimmy, nemyslíš si, že je to nehodné teď, zvlášť, když je to v domě mé nejlepší kamarádky?" zeptala se ho Elle. "No a co myslíš, že se teď nahoře děje v jejím pokoji?" zeptal se jí na oplátku Jimmy a dál se věnoval jejímu krásnému krku.
Ve 23:00
"Jsi úžasná." Řekl Jimmy, který slastně ukončil jejich hru. "Hmmm." Zamumlala Elle, která se mu v náručí stočila do klubíčka.
Ve městě
Dru jde po městě znuděně se rozhlíží až vrazí do jednoho pána. "Oh, promiňte…." "To nic………" začal muž. Zdálo se mu, že ji zná celé věky. Dru ho samozřejmě znala z Pirátů z Karibiku. "Jsem Drusilla." Vyklouzlo Dru. "Já jsem Orlando Bloom." "Já vím." Řekla Dru. Orlando se k Drusille naklonil. Dru propadla jeho kouzlu a políbili se, ale to je zase tentokrát načapali Dawn se Spikem, kteří se vraceli z pohádky Madagaskar.
"No ne, kohopak to tu vidím, samotná Dru a s kýmže to?" začal popichovat Spike. Dru se na něj podívala vražedným pohledem. Orgando se koukl na ty dva, co šli z knia. "Kdo je to?" zeptal se. "Mí dobří přátelé." Odpověděla Dru. "Jak dlouho……………….vždyť to je Orlando Bloom! Ty vole jsou tu i jiné celebrity?" zeptal se Spike. "No jsou. Keira, Johny, Pamela, a tak…" začal orgando. "Mlč! Dru, co tady děláš s tímhle frajírkem?" zeptal se Spike, ochoten použít svou upíří sílu, pokud bude potřeba. "Žárlíš? Vždyť máš Dawn!" začala Dru. "Já mám strach o svou kamarádku." Ohradil se Spike, vzal Dawn kolem pasu, přitiskl si ji k sobě a vedl domů. Dru nechali, ať si taky užije života.
Doma
"No ne! Co se tu ksakru stalo? Oblečenské tornádo?" zeptala se Dawn s vytřeštěným pohledem. "No nic……." Začala se vykrucovat Elle, která se ještě nestihla obléct.
"Já zírám, co se tu neděje." Řekl se smíchem Spike. V tom se vrátila i Dru vedocí za sebou Orlanda. "No ne, já……….no my jdeme spát." Řekla Dru, ale v tom si uvědomila, že za ní nikdo nestojí. Že by se jí to jenom zdálo? "My?"zeptala se překvapená Dawn. "Ale nic." Řekla Dru a šla si lehnout.
Ráno
Dru se probudila. Všude shon. "Co se tu děje?" zeptala se procházející úplně bledé Simči. "Mirka a James……..zmizeli. našli jsme jenom na zdi nápis s krví." Dru se na ni smrtelně vážným pohledem podívala. "Jak….Jak zmizeli?" zeptala se teď už i smrtelně bledá Dru. "Jsou v jiné dimenzi." "to je supr." Povzdychla si Dru. "Hlavně, že tu včera pobíhali nahatí a milovali se, kde mohli." Namítla Elle, která právě kolem nich procházela.
-pokračování příště-
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl/a jsi tu???

tak klikni prosím 100% (441)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama