Scoobies zase spolu-4

29. května 2007 v 12:24 |  Scoobies zase spolu
V dimezi
"Jamesi….." zašeptala Mirka. James se na ni podíval……….."Jsi v pořádku?" zeptal se jí James, až na to, že nad Jamesem klečela Mirka a ne James nad Mirkou, v tu chvíli to však bylo jedno. "Jo jsem, ale ty vypadáš jako spráskaný pes." Opáčila Mirka. "Kde to jsme?" zeptal se James své milenky. "Hádej, můžeš třikrát…….." "V dimenzi milenců?" zeptal se nesměle James. "Bingo, jak si to poznal?" "Podle té tvé krásné růžové průhledné košilce." Odpověděl spiklenecky James. Mirka se na něj jenom usmála políbila ho a pak dodala. "No,ale víš co mě nejvíc štve?" zeptala se ho. "Ne miláčku, copak?" zeptal se James. "Že nevím, kdo nás sem dostal a nevím, kdo má takovou potřebu, abychom měli děti a navíc ani nevím…….." nedopověděla Mirka, protože James ji převalil pod sebe. Líbal jí a mezi polibkami ji zašeptal: "Tak proč mu nepomoct?" a dál se věnoval jejím hebkým rtům. Mirka jenom sténala a zajela mu rukama do vlasů. "Jamesi…….." zašeptala. James ji pomalu svlékal. Mirka, která ráda byla spíš vůdkyní, si ho převalila pod sebe a teď se začala věnovat jeho hladce oholené bradě. Jenomže jim tam přišel jakýsi chlápek a hned si rejpnul: "No vidím, že Vás to tady zmohlo." Jenomže to Mirka vyskočila a vykopla ho z místnosti a k Jamesovi prohodila. "To mu zřejmě nevadí, že sem Červená až na prdeli!" vztekala se Mirka, James však k ní přišel, políbil ji a řekl: "Já to vidím miláčku, ale je to roztomilé." A dál si hrál s jejím tělem (sami si už udělejte obrázek jak to pokračovalo no jenom to skončí asi dvojčaty, protože nepoužili antikoncepci).
O pět měsíců později.
Parta stále neví, jak dostat Mirku a Jamese zpátky na zem. Všichni sedí u počítače, nebo nad knihami a snažili se přijít na to, jak je vrátit zpět. Najednou, těsně před obědem se otevřel portál. A vylezli z něj Mirka s Jamesem. Mirka měla krásně nafouklé bříško. Všem přítomným spadla brada. "Miri…." Začala Jana…….. "ty si……." Dala se do řeči Buffy "Těhotná." Dopověděla Mirka šťastně. "James bude táta? No dal sis načas….." začal Angel. James se na něj překvapeně díval. "Jak to myslíš." "No tak, že tadyhle Simča je v tom taky." ušklíbl se Angel. "Ty brďo, a že by si nám něco řekla to ne co?" zeptala se Elle, která měla po boku Jahnyho Deepa (Jimmy ji totiž léhal za zády s Pamelou Anderson). "No………..mělo to být překvapení, ale když jsme už u té vyvalování pravdy, tak mě Angel požádal o ruku." "ty mu chceš dát svoji ruku?" zeptal se zmateně Adam. "Ne Adame, Angel a já se chceme brát." Řekla Simča. "Gratuluju, tak a já Vám všem chcu něco ukázat." Řekla Buffy a už vytahovala ruku nahoru. Měla na levé ruce krásný prsten z bílého zlata. "No páni……." Řekla Mirka, ale najednou omdlela, nebylo jí moc dobře. Stačilo delší dobu stát a bylo jí blbě.
O hodinu později
"Poplách!" začalo něco ječet v domě. Aby ste věděli to něco byl Adam. "Co se děje?" začla Simča, když si ale všimla Gastra a jeho poskoka temnonoše. Temnonoš vystřelil na simču. Simča právě objevila zvláštní jev. Její dítě ji ochránilo mocným štítem. "Co to bylo?" zeptal se Adam. Simča překvapená jen pokrčila rameny a najednou jí ruka vyjela a do Gastra vjely nože. "No asi myslím si, že vím, co bude mít moje dítě za schopnosti." "To je dobře ne?" zeptal se Angel. "Je to výhodné." Přikývla Simča. "Simčo bacha, hlavy dolů!" zařvala Jana a komusi za Simčou usekla hlavu. "Díky." "Není zač." odpověděla Jana a už se otočila zády směrem ke dveřím.
Nahoře ve 'společenské' místnosti
"Angele, ty budeš jako fakt táta jo?" zeptal se ho James. "No co, jsem hrdý, spíš ty mě překvapuješ, jako otcovskej typ zrovna nevypadáš." "No hele vsadím se, že to vaše dítě bude mít zuby nějak vyčnívajcí." Vtipkoval James, ale to neměl. Angel se okamžitě rozlítil a proměnil se do upíří podoby a dal Jamesovi pořádnou nákládačku. Pak ho přitiskl ke zdi a vražedně řekl: "ještě jednou vtipkuj o mým dítěti a pak budeš prosit boha, aby si umřel!" a pustil ho. V tom tam vtrhli Buffy, Tom, Simča a Mirka. Simča s Mirkou si a jako nastávající matky daly načas. Však slovama Simča s Mirkou nešetřily. "Co se tu děje?" "No, my se jenom kamarádsky tady prali." Zkoušel to Angel, ale prozradil ho nepořádek kolem, který udělali. "Takže, my s Váma nebudeme mluvit, dokud vy tady tohle neuklidíte." Řekla rázně Mirka. James s Angelem jenom svěsily hlavy a pustili se do opravování nábytku.
Dole
"Dawn, já jsem ti už snad tisíckrát řekl, proč to nejde!" začal Spike zoufale. "Mě to ale nezajímá. Já tě miluju!" odporovala Dawn "Co se to děje tentokrát tady?" zeptala se nabroušeně Buffy. "Nic." Řekla brečicí Dawn a vyběhla po schodech do svého pokoje, kde plakala usedavým pláčem. Mirka vzala Simku za ruku a vedla je obě do Dawniného pokoje.
"Dawn, nechceš nám říct, co se stalo?" začala se ptát Mirka . "Spike, nechce……….." začala Dawn. "Co nechce Dawnie?" zeptala se Mirka. "Simči to však docvaklo. "Dawn, uvědom si svůj věk a věk jeho. To jako za prvé a za druhé, má třeba strach, že by se ti mohlo něco stát a při těhotenství jsi hodně zranitelná…………………….
Pokračování příště
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl/a jsi tu???

tak klikni prosím 100% (441)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama