Scoobies zase spolu-5

29. května 2007 v 12:25 |  Scoobies zase spolu
"Hmmmm, asi máš pravdu." Zaštkala Dawn a přitulila se k Mirce a Simči. Ale vletěl jim tam démon. Simča překvapená, že je naživu. "To koukáš co?" zeptal se Simči a dodal. "Jdu si pro něco, co patří tobě, ale brzo ti to patřit nebude!" chňapl Simču a zmizel.
O pět minut později
"Angele! Angele!" volaly Mirka s Dawn. Okamžitě, jak ho našly řekly mu, co se stalo. Angel byl bledý do morku kostí. "Simča…." Zašeptal. Najednou dostatal takový vztek, že by se dal krájet. "Copak se stalo, tvoje milá ti zdrhla?" popíchl ho Tom, ale zaplatil za to pádem ze schodů. Angel byl rozběsněný. "Kdo to udělal?" teď přitiskl Mirku ke zdi. "hej, to je moje holka!" zavrčel James a odhalil svůj upíří obličej. "No však já jí nic neudělám, pokud mi řekne, kde je Simča. "A jak to mám asi do prd…. Vědět?" zařvala na něj Mirka. Angel si uvědomil, že má Mirka vlastně pravdu a pustil ji. "Promiň." Zašeptal jejím směrem a odšoural se do Jeho a Simčiného pokoje.
V pekle
"Už si vzhůru Simčo, ot je dobře. Potřebuju, abys mě tu na pár měsíců zaskočila." začal Simčin otec. "Tati, ale..Na jak dlouho?" zeptala se ho Simča. "Na 6 měsíců." Odpověděl jí. "Tati, ale to nemůžu, za čtyři měsíce má přijít na svět moje dítě a ty mi chceš tvrdit, že to dítě nebude ovlivňováno zdejší havětí?" zeptala se ho odporovačně Simča. "Ale no tak Simčo, nebuť to co si myslím…." Řekl Lindsay "Budu, proč to nemůže za mně vzít Sabrina?" zeptala se ho zoufale. "Protože tvá sestra nemá takovou moc, jako ty!" odsekl a zmizel. Simča nešťastná, do čeho se to dostala šla ke psacímu stolu a usedla za něj. Podívala se, co tam otec má na papíře.
Obědnávka
Zabít Buffy a Mirku Summersovou. Nehledět na stav Mirky, potřeba zabránit katastrofě, která má nastat. Hromadné těhotenství je příliš zlá věc.
"Co to?" zeptala se Simča sama sebe, ale najednou se před ní objevil malý trpaslík. "Vítejte, měl bych Vás tu provést………." Zaskřehotal trpaslík. "Odfrč trpajslíku, nemám na tebe čas." Odsekla nevděčně Simča a dál se věnovala lejstrům, které měl na stole její otec. "no ne, a heleme se kohopak táta řídí. Samotné W&H, tak na nich si smlsneme. A helemese, dokonce má spojení se zemí. Zavolám domů, ať se o mně nebojí.
U Summersů zvoní telefon, zvedne ho Angel. "Simčo!" vyjekl šťastně. "to jsem rád, že ti nic není, víš co, ………, ale to dítě se má narodit už za 4. měsíce!" "Angele uklidni se, já se nějak na zem do termínu." Bylo slyšet z druhé strany. "Už musím končit, chodí mi tu často jeden z trpajzlíků, tak se měj, pa Miluju tě." A zavěsila. "no to je mi dávka humoru." Zaskřehotal za ním Tom. "Holka ti zdrhne do nejtemnějšího pekla a ty to bereš jenom tak…….." "Tome, pokud bych tě žádal o komentář, neřekl bych to jenom slovně, ale donesl bych ti to i na papíře. Stačí?" zavrčel Angel. "No jo no, přece se hned nemusíš rozčilovat!" omlouval se mu Tom, jelikož mu už Buffy vrazila loktem do oka(což mu způsobilo velikého monokla), nechtěl schytat od Angela další ránu. "no ne, kdopak to volal? Nevěsta z pekla jak Slyším tadyhle Toma a copak ti řekla?" zeptal se James, div že od Angela opět neschytal ránu. Vlastně Angelovi to zabránil zvonek u dveří. Otevřel…. "Kdo jste a co chcete?" zeptal se ho Angel. "Jsem Orlando Bloom a…." "A heleme se, kdopak to k nám zavítal, podepíšete se mi?" zeptal se ho s ironií v hlase Tom. "hele, ta tvoje holka sem poslala nějakej vzkaz. Prej se vrátí do 3. měsíců…….. jo a Tome Buff ti vzkazuje, že si máš pohnout s uklízením, nebo nebudeš večeřet!" vyřvával James, ale to Toma i Angela rozlítilo a tak mu oba uvalili najednou pěstí do obličeje. "A máš to." Usmála se Mirka a sešla kolem něj do kuchyně. Kolem Jamese se skoro ze všech stran ozýval smích. "jak krásně s tebou zatočili." Řekla Dru škodolibě a měla se ke dveřím za svým Orlandem. Vzala ho za ruku a společně vyšli do Římské noci. "Elle, tebe jsem tak dlouho neviděl." Zapěl James, jelikož chtěl naštvat Mirku a tím se jí pomstít, jak se mu vysmála. "Vrať se do hrobu." Zavrčela Elle. "jdu na hlídku. Lizz, Jano, doufám, že půjdete se mnou a nenecháte mně jít samotnou." Zapěl zase místo elle James, když otevírala pusu. "Jauuuuuuuuu, ty máš páru!" řekl bolestně svíjející se James masírující si břicho. "Buffy, Jano, Lizz, půjdete se mnou prosím?" zeptala se jich Elle. Potřebovala totiž alespoň 3 další lidi, kteří by se rozmístili po hřbitově. Celý hřbitov, který měla Elle vyhlídnutý měl rozměry 3000x 5000m2.(uznejte sami, na jednu přemožitelku práce na tejden).
-pokračování příště-
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl/a jsi tu???

tak klikni prosím 100% (441)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama