Scoobies zase spolu-6

29. května 2007 v 12:26 |  Scoobies zase spolu
"Aha, a to je dneska co?" zeptal se podrážděně James. "Den……Všichni mlaťte Jamese?" zeptal se James. "Ne, ale jestli těch řečí nenecháš, tak to bude pak den Všichni mlaťte do krve Jamese!" zavrčela Buffy, prošla kolem něj s Lizz a Janou k Elle a vydaly se na hlídku.
Na hřbitově
"Takže pokud budeme celé, tak za hodinu přesně tady." Zavelela Elle a sama se vydala prostřední cestou, ale jakmile prošla kolem dvou keřů, zarostly a nikdo ji už neviděl.
V Pekle
"Tak to je super. Jé Simčo, co ty tu děláš?" "Já nejsem Simča, ale to j jedno. Tu tvou pitomou kamarádku a mou sestru jdu nahradit k Vám nahoru a …………." Začala Sabrina, ale to tam přišla Simča už s opravdu velikým břichem a Sabrinu tak prohnala, že Sabrina musela slíbit, že to vezme za ní a tak se Simča i s Elle vrátila na zem. "No ne Ell, jak si to dokázala?" ptala se jí Buffy, která se už vrhala ke své sestře a vroucně ji se slzama objímala. "Tolik si nám chyběla, hlavně Angelovi………" začala i teď už dojatá Jana. Když Simču holky přestaly objímat, vrhly se k ní Lizz a Elle.(i když Elle mohla Simču obejmout v pekle, udělala to raději na zemi, jelikož by to mohlo způsobit velkou smůlu.
Doma
"Simčo!" zašeptal Angel. "Simčo!" teď už křičel a vrhl se k ní, to bylo slz, to bylo objímání. Všichni se Simči vyptávali, kde byla, jak se tam měla, jestli to přežila v klidu(přežila to, ale v klidu?) Simča nevěděla, komu má nejprve odpovědět na otázku a když se neustále všichni ptali na různé věci, Simči přišlo nevolno a omdlela.
Později
"Simčo, jsi v pořádku?" zeptal se jí ustaraný Angel. "Jo jsem. A copak mi povíš nového?" řekla Simča už i s otázkou. "No Dawn, Buffy, Lizz, Dru, Mirka, Elle…." Začal Angel, ale Simča mu skočila do řeči: "Co je s nimi?" zeptala se ho ustrašená a prudce vstala. "Nic, jenom sou v jiném stavu……." Pokusil se Simči přiblížit situaci, ale když měla nechápavý pohled tak dodal: "Jsou těhotné." Simča jenom vyvalila oči a opět omdlela.
O Pár dnů později
"Jamesi! Jamesi!" volala natěšeně Mirka "Ano?" zeptal se jí James a objal kolem pasu. "Miláčku koukej na ten snímek." Strčila mu pod nos fotku z ultrazvuku. "Miri, co je to?" zeptal se nechápavě James. "Miláčku, to sou naše děti." Odpověděla Mirka. "Děti? DĚTI?" vytřeštil James oči. "Ano Jamesíku, naše dvojčata." Odpověděla mu Mirka. "Ty brďo a co s nima jako budem dělat?" zeptal se James, ale když vyděl uražený pohled své milenky, tak raději řekl: "Já budu dvojnásobný táta!" ale Mirka byla naštvaná a tak hodlala odejít do svého pokoje. James ji samozřejmě následoval, ale Mirka mu 'odpověděla' zabouchnutím před nosem dveřmi.
V Mirčiným pokoji
"Mirko." začal se zdviženýma rukama James. "Omlouvám se………ale nemůžu zato, že nemáš smysl pro humor." Řekl James, ale hezky si to podělal. "Tak já nemám smysl pro humor jo?!?" zařvala na něj Mirka vztekle. "To tvoje co s nimi budem dělat si myslel vážně! To jako zaprvé, ale za druhé o tomhle se nevtipkuje!" doslova zaječela Mirka. "Ale Miri……" nedokončil větu James. Mirka se naštvala a vykopla ho z pokoje. James už pro jistotu nic neřekl,ale pak s hrůzou zjistil, že žena jeho života leze oknem ven. Musel zasáhnout a to hned! "Mirko, to ne!" zařval James, vyřítil se k oknu a okamžitě Mirku ztáhl dolů, ale to Mirce začaly stahy. James okamžitě začal počítat. Minuta a nepřestaly. Vzal Mirku do náruče, ale to se z protějšího pokoje řítil Angel, který měl v náručí Simču. "Stahy?" zeptal se nejistě James Angela. "Stahy." Potvrdil Angel a oba okamžitě letěli dolů ze schodů a hned skočili do auta a rozjeli se do nemocnice.
V Nemocnici
"Moje žena má stahy už přes 15 minut, prosím rychle." Zařvali naráz Angel s Jamesem. "Ok, nebojte se o ně. Otcové mohou být přítomni." Řekl jeden z doktorů. "James stál u Mirky na sále a držel ji pevně za ruku. Mirka právě začala rodit. Objevila se hlavička malého miminka a v tom James řekl Mirce: "Vezmeš si mě?" "Jamesi, nikoho jiného bych nechtěla." zašeptala Mirka a dál tlačila.
Mezitím u Simči.
"Nebojte se. Přežije, kdybychom měli potit krev." Řekl jeden z doktorů, sedl si na Simčino břicho a tím pomohl se malé holčičce dostat ven. Simča mezitím upadla do hlubokého bezvědomí. Měla veliké komplikace, takže rodila něco přes hodinu. "Simčo…." zašeptal jí do vlasů Angel a políbil ji. "Tady je vaše dcera." Řekl doktor a podal ji Angelovi. "Jak se bude jmenovat?" zeptal se Angela, ale to se nám Simča rychle uzdravila a zašeptala: "Alexandra Tamara Nicol Summersová." Angel se na Simču šťastně podíval, podal ji Alex a objal. "Jsme jedna velká rodina." Zašeptal a políbil Simču.
Obě měly štěstí, že byly na stejném pokoji. Měly ještě 3 volné postele, světle modrý pokoj s koupelkou a WC. "No my přijdeme později, obě by jste se měly prospat." Řekl Angel, chňapl Jamese za košili a vlekl ho chodbou, ale to tam potkali někoho dalšího………
-Pokračování příště-
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl/a jsi tu???

tak klikni prosím 100% (441)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama