Scoobies zase spolu-7

29. května 2007 v 12:26 |  Scoobies zase spolu
"Dawn, Elle, Lizz, Dru, co se to tu děje?" zeptali se Angel s Jamesem. "No zřejmě to přišlo i na nás." Řekly holky a zhluboka dýchaly. "No potěš pánbůh, to si nemohl vybrat lepší čas?" zaúpěl Angel. "Doprdele a co kdyby jste nám uhli, abychom mohli rychle projít?" zavrčel Tom, který se ode dveří hnal s Buffy v náručí. "Jasně." Řekli James s Angelem a uhnuli. "Po půlhodině se ozývalo křičení malých dětí. (Asi jsem se zapomněla zmínit, že celou dobu řádí bouřka) "tak takový zásah v jeden den, to tu ještě nebylo…" řekl jeden z doktorů, když vycházeli ze sálu. Bouřka už utichla.
O Týden později
"To je řev! Kdo to tu má vydržet?" stěžoval si Adam, který doposud nebyl otcem. "To je tvoje věc." Odsekla Jana, která držela v náručí Buffyiného syna Jeremiho. "Copak, tebe to neštve?" zeptal se jí překvapený Adam. "Ne, docela ráda bych měla jedno takový mrně." Odsekla Jana a šla směrem do kuchyně. Adam ji následoval. "Co si tím chtěla říct, že bys taky ráda takové mrně? To jako se mnou?" zeptal se Jany Adam. Jana mlčela, protože nehodlala dát najevo svou přízeň k Adamovi. "No?" zeptal se jí Adam. Jana už věděla že nemá jinou možnost a tak odpověděla: "Já nevím, jestli bych to dítě chtěla s tebou, ale jedno bych určitě chtěla mít." (samozřejmě neřekla s kým jiným). "Aha." Řekl jenom a odešel.
Když byl z dohledu, Jana si povzdychla opřela se rukama o kuchyňskou linku a usmála se na malého Jeremiho. "Jerry, kéž bych tak mohla aspoň jednou Adamovi dát pusu, nebo ho aspoň jednou obejmout……" řekla posmutněle, ale pak veseleji dodala: "No myslím, že tě bude shánět maminka." Vzala ho do náruče a už si to chtěla vykračovat po schodech, ale nevěděla, že vše, co řekla po Adamovém odchodu slyšel Adam a tak se k ní opět přitočil. "Takže ty si do mě zamilovaná?" zeptal se jí přímo Adam. "No….." řekla nejistě Jana a jelikož se na téma láska nechtěla bavit zmizela nahoře v Buffyiném pokoji. "Takže jo." Řekl, když byl nahoře a zamířil do svého pokoje.
U Buffy
"No pojď k mamince ty můj malý drobečku, no ňuňuňu." Začala Buffy legračně mluvit i tvářit se. "No Půjdeš radši za mnou, nebo k tatínkovi?" zeptala se Jerryho, ale jak by mohlo mluvit týdení dítě? No nevím, tak jenom zabrumlalo cosi dadada a ztichlo. Spokojeně se stočilo do klubíčka a usnulo. "Je to ale poklad." Řekl pyšný otec Tom. "Já už radši půjdu." Řekla Jana a zmizela ve svém pokoji.
" Jamesi, koukni jak se na tebe Sue a Charlotte usmívají." Řekla šťastně Mirka a objala Jamese. "Jsou ti podobná." Řekl James, políbil svou krásnou snoubenku a navlíkl ji stříbrný prsten s diamantem, pak na chvílku zmizel v koupelně, což se Mirce moc nelíbilo, ale pak se dveře do koupelny otevřely a James držel v obou rukách rudé růže a k tomu ještě v puse. Mirka na něj ohromeně koukala, přistoupila k němu, vzala mu nejprve růže z pusy, James ji jemně objal(aby ji náhodou nějaký ten trn nezabodl do zad).Samozřejmě po krátkém odejmutí si před Mirku klekl a pak se jí ještě jednou zeptal: "Vážně si mně chceš vzít a strávit po mém boku zbytek života?" zeptal se James Mirky a ta si klekla vedle něj, políbila ho, vzala si zbytek růží a pak řekla: "Tohle je nejkrásnější den mého života. Tenhle, Narození Sue a Charlotte. To víš, že si tě chci vzít. Tebe. Nikoho jiného!" řekla Mirka a Jamese vášnivě políbila, ale tím chudáka podrápala trny od růží na zádech, takže prvně musela dát růže do vázy a pak pokračovala v líbání.
Postavili se a dál se líbali. Mezitím jim děti usnuly, takže měli čas pro sebe. James Mirku něžně položil na postel. Mirka se začala prohýbat, když v tom si uvědomila, že může probudit děti, tak se vysmekla Jamesovi z náruče, dala je k Janě a vrátila se na původní místo u Jamese.
"Jana se o ně postará." Zašeptala mu Mirka do ucha a něžně ho líbala na tvář. "Miláčku a……………" začal James, ale Mirka byla mrštná a líbala ho na rtech, aby nedokončil větu. Starosti hodili za hlavu a užívali si jeden druhého……..
Po vášnivé chvíli
"Miri, jsi ta nejúžasnější žena, jakou znám….!" začal James, ale vtom se Mirka prudce zvedla z postele a vlítla do pokoje k Janě. Sue i Charlotte byly v pořádku, zato Jana tam nebyla. James okamžitě přiběhl k Mirce a když uviděl, to co uviděl, krve by se ho nedořezali…..
-pokračování příště-
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl/a jsi tu???

tak klikni prosím 100% (441)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama