Scoobies zase spolu-9

29. května 2007 v 12:28 |  Scoobies zase spolu
V Minnesotě
"Miláčku, Cassie svěříme Sereně, ona dá na ní pozor, neboj se." Zašeptal Orlando Drusille do vlasů ta se jen lehce usmála opřela se o jeho hruď. "Když myslíš, tak souhlasím." Odpověděla a zavěsila se mu o krk a políbila. "No myslím, že my můžem jít do našeho hotelového pokoje." Usmál se Orlando, dal Sereně číslo, kdyby náhodou přece jenom se něco stalo a vedl svou ženu do jejich pokoje (pozn. Oni nejsou ještě manželé, ale tady tak nějak to mám ráda:-P).
V Jejich pokoji
"Orlíku, to si věříš." Řekla s úšklebkem Dru, kterou se Orlando pokusil přesvědčit, že ochranu doopravdy má. "Drusillinko……….Auuuuuuuu!" zařval Orlando, to Drusilla mu vrazila do nosu. "Neříkej mi Drusillinko!" zavrčela a už, už bylo namále a Dru by proměnila svůj obličej do upířího, to ji ale Orlando něžně obejmul a políbil tak vášnivým polibkem, že Dru zapomněla, jak jí řekl a opětovala mu to. Orlando ji nadzvednul a položil na kruhovou postel, kde byly průhledné bílé nebesa. "Orlíku…." Zašeptala rozněžněně Dru. Orlando jí svlékl světle rudé tričko s dlouhými rukávy. Teď viděl rudou krajkovou podprsenku. "Dru, ty víš na co mě dostaneš!" zavrčel (ne výhružně!) a jemně ji kousl do krku. Dru to vzrušilo a překulila si ho pod sebe. Sice jsme si užívali včera, ale já bez tebe nemůžu žít." Zavrněla Orlandovi Dru a svlékla mu pruhovanou košili. "Dru já bez tebe taky ne." Zašeptal jí do ucha, protože byla právě nad ním skloněná a opět se dostal na velení. "Ty kolouši!" zalichotila mu Dru a líbala ho dál, kam jenom dosáhla. Najednou jim tam zazvonil telefon. Dru obrátila oči v sloup, vysmekla se Orlandovi a zvedla ho:
"Dru ty mrcho, kdy se hodláš vrátit!?!" zařval do telefonu naštvaný Spike, držící v náruči Jerryho. "Nikdy!" odsekla Dru, položila sluchátko a dál se věnovala svému Orlandovi.
V Ráji milenců
Vše bylo skombinované do růžovo červené barvy. Lizz se tam náramně líbilo. Šla tedy k recepci, ukázala průkazku, dáma za recepcí se usmála, podala jim klíče od jejich pokoje a zeptala se milým hlasem: "Chcete ukázat Váš pokoj?" "Ne děkujeme, najdeme ho." Usmál se Petr a už poplácáním Lizz po zadečku ji pošoupnul dopředu.
V Jejich pokoji
"Tady si užijeme bez rušení…." Zašeptal Lizzie do ucha Petr, vzal ji do náruče něžně ji položil na postel, a když sundal černý svetr, překvapením stuhl, co na něj Lizz nachystala. "Copak, nelíbí se ti?" laškovně se Petra zeptala. "No, já nevěděl že máš tohle……" začal Petr. Lizz měla totiž na sobě skoro průhledné rudé tričko. Petr se ale už nad tím nepozastavoval a sundal jí i tu průhlednou látku, aby se jí mohl dotýkat. Lizz ho ale překvapila dalším manévrem, a to, že neměla ani podprsenku………….
Mezitím opět v dimenzi milenců, tentokrát je tam Jana a Adam
"Adame, co tady děláme?" zeptala se ho opatrně Jana. Odpověď ji však trochu děsila. "Víš jak jsem se tě ptal, jestli mně miluješ? Já………ty jsi neodpověděla a tak…….. já myslel, že mě doopravdy miluješ." Začal teď nevědoucí Adam, jestli ho Jana za to nezabije. "Adame, jenomže………" začala Jana, ale to k ní Adam přistoupil a začal jí líbat. Jana mu polibky opětovala. "Miluju tě." Zašeptal Adam. "Adame a kdy jsi na to přišel?" zeptala se ho Jana. "No, okamžitě jak si řekla tu větu, že bys taky ráda jedno takový mrně." Odpověděl s úsměvem Adam a opět ji začal líbat. Jana se mu poddávala (no dál si to domyslete sami).
-pokračování příště-
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl/a jsi tu???

tak klikni prosím 100% (441)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama