Září 2007

Upíří zóna 2

29. září 2007 v 19:14 | Maryška
....."Sam kde se touláš??? hledám tě všude a ty nikde. Máma je strašně rozčílena, že jsi nevrátila domu v čás." Když jsem uvědomila, že je to Sandra, hrozně se mi ulevilo. Ještě, že to nebyl někdo jiný."A co je ti dotoho, kde ja jsem? myslím, že jsem dost velká, nato, abych našla cestu domu." Vyštěkla jsem na ni. "Tak nemusiš se hned urazít jo? ja jsem ti jen šla naprotí.""No proto"dodala jsem a šli jsme společně domu. Tam mě čekal výslech rodiču.....

Je večer. Jdu tou samou zapadlou uličkou, kde jsem poznala Mandy, jenomže teď mě nikdo neruší a dostanu se dál než tehdy. Najednou usliším nějaké zvuky, které vycházely z baráku, který byl zřejmě opuštěný. Jelikož jsem hodně zvědavá, tak tam vlezu. Kromě spousty pavučin, tam neni nic zajimavého, ale ja pokračuju dál.Procházím pokoj za pokojem a postupně je zkoumám jestli tam není něco zajimavého, ale nebyl. Už jsem se chystala k odchodu, když jsem všimla, že pode mnou jsou padáci dveře. Najednou se otevřely a ja začala padat.......
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ........probudil mě vlastní kři.Byla jsem celá zpocená a vystrašená a točila se mi hlava. Nemohla jsem uvěřít, že to byl jenom sen. Byl tak skutečný. Za chvíli jsem se vzpamatovala a koukla se na hodiny. Bylo půl šestý. Řekla jsem, že stejně neusnu a tak jsem šla do koupelny.Když jsem tam vešla, tak jsem nemohla uvěřít vlastním očím. Na zrcadle bylo krví napsáno: AHOJ SAMANTHO....... vyběhla jsem z koupelny ven a hned za dveřmi byla Sandra."Ha ha ha, to bylo fakt vtipný, bohužel se ti to vůbec nepovedlo"" Očem to mluvíš?""o tomhle" otočila jsem se a nemohla jsem uvěřít vlastním očím. Nápis na zrcadle i ten papír byly prýč. Prostě zmizely." No nic sorry. Asi mám halušky""no proto" vyštěkla na mě.....

Skoro cely den jsem strávila na ICQ. Kecala jsem s kámoškou. S tou bych prokecala klidně celé století, nikdy nám nedochází téma, ale stejně jsme pak musely skončít, tak jsem si šla zase projít abudete se divít, ale zase tou blbou ulici. Něco mě tam táhlo, ale nedokážu to vysvětlít. Pak stejně jako v tom snu usliším ty zvuky z toho baráku a ja blba tam vlezu. Prohlížím si ten barák a najednou tam uvidím nějakou postavu, která vešla do jednoho pokoje. jdu za ním a přitom si dávám pozor, aby mě ta postava nezahlidla. Vstoupím do toho pokojíku, ale nikde nikoho nevidím. To nechápu. Jak ten cizinec mohl tak najednou zmizet? Zkoumám ten pokoj a pak uvidím padací dveře, na kterých stojím a uvědomím si, že to jsou ty samý dveře z mého snu, ale pozdě. Dveře se povolily a ja začala padát. Příliš dlouho jsem nepadala. Dopadnu na beton, ale jistě to nemůžu říct. Je tam strašná tma. Vytáhnu si mobil a rozsvítím display, abych aspoň trochu viděla na cestu, ale stejně to nepomáhá, ale aspoň něco. Uvědomim si, že jsem v nějakém tunelu. Dojdu až na konci a tam zahlídnu dveře. Pak uslyším něčí hlasy a zjístím, že vychází z těch dveří. Zřejmě patří 2 mužům. Jeden povídá druhému:"Noták Tome chtěl jsem ji jen vystrašít.""Copak jsi strašidlo? ne jsi upír a upíři nestraší lidí!!!""Ale noták, nechal jsem ji vzkaz na zrcadle, ale stihl jsem to před úsvitem""Tentokrat jo, ale jseš si jistý, že to zvládneš vždycky? ale proč se strachuju. Bude po tobě ne po mě""no právě..."

Takže ta Mndy měla přece jen pravdu, že tu jsou upíři, radši odsaď vypadnu než se něco stane."DO HAJZLU!!!" zakičím, protože upadnu, ale pak si uvědomím, že mě ti dva slyšely a taky že jo. dveře se otevřely a za mnou se vrhly ti dva typci. Ja utíkám co můžu, ale nevidím ani na krok před sebou. Narazim se do zdí a uvědomím si, že jsem v pastí.Pak mě někdo praští do hlavy.........

By: Maryška

Píšte please jestli to mám pokračovát nebo ne. Jestli je to děsný, tak nebudu zbytečně psát, protože teď nemám čas a tak............Upíří zóna 1

24. září 2007 v 22:03 | Maryška
***NENÁVIDÍM STĚHOVÁNÍ!!!!!!!!!!***
"Hele ségra, že je to tady parádní?" Ptala se mě nadšeně Sandra, ale mě se totu vůbec nelíbilo a bydlet tady....ani jsem si to nemohla představít. Byla jsem hodně naštvaná, protože jsem musela opustít starý dům, školu a hlavně přátele. Škola mi byla ukradená. Vůbec se mi nechtělo stěhovat, ale mě nikdo neposlouchá. Hlavně že se tu líbilo Sandře. Nechápu, jak můžeme být dvojčata. Jsme tak odlišný, nejen vzhledově, ale ve všém. Někdy si přeju, abych žádnou sestru neměla.."To jo určitě, je mi z toho na blití." Odpověděla jsem na její pitomou otázku."Tak ale musíš uznát, že je to tady pěkný. Budeme tu mít dost místa na uspořádání mejdanu apod""Jasně, ale tady nikoho neznáš, skym si chceš užívat? Nemyslí si, že ti tví ujetý kamarádí budou navštěvovat denně z druhé strany Čech." Řekla jsem a zamířila do místností, která údajně měla být mým pokojem.

***COŽE? UPÍŘI?***
...Zbytek dne proběhl docela v klydu. Úž bylo asi 18:00 když jsem se rozhodla, že si pujdu projít. Třeba venku někoho poznám, dřív, než začne škola, což bude přesně za týden a taky že jo. Když jsem procházela jednou zapadlou uličkou, tak mě zastavila jedna blondýna a povídá: "Ahoj. Ty jsi ta nová že jo? výtej u nás, ja jsem Mandy.""Ahoj, ja jsem Samantha, ale všichni mi říkají Sam, jak o mě víš?" zeptala jsem se jí. "Novynky se šíří rychle, no níc, teď budu muset jít, ráda jsem tě poznala a už bys taky měla jít, po setmění neni bezpečný se tu potulovát venku, mohly by tě napadnout upíři." Tak to ji asi nemyslí jasně, nebo ze mě dělá blba. "Cože? upíři?" Podivila jsem se "Tys o ních neslyšela?" povídá Mandy "Ale jo slyšela, no níc už taky budu muset. Tak zas někdy jindy." Řekla jsem a dala se do pohybu. Škoda, zklamala mě, ze začatku se mi zdala normální. Teď musím spěchat domu, měla jsem docela pernej den. Úž jsem byla kousek od baráku, když jsem ucítila, že za mnou někdo jde. Otočila jsem se a............

!!!POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ!!!

Pán prstenů narubi

18. září 2007 v 20:28 | Efez |  jednorázovky
Kráčel v čele výpravy hrdě a vzpřímeně. Jen občas pohlédl za sebe, aby věděl co jeho společníci dělají. Glumovi se vůbec nelíbili - ne, vůbec ne! Jen když si uvědomil, s kým vším že to jde, zbytek mastných vlásků mu vstával hrůzou.
Hned za ním šel Gandalf. Starý dědek. Co krok, to hlasité povzdechnutí. ,,Achych ouvej, moje záda!" zaskuhral zrovna. ,,Tohle už neni pro mě. Nechápu, jak jsem se mohl nechat přemluvit k téhle hrozné cestě! Vždyť co je mi do toho, co bude se světem? Stejně brzo umřu!"
Podobné řeči vedl každou chvíli a značně tím klesala morálka celého společenstva. Vlastně nebýt Gluma, už by se jistě všichni dávno rozprchli.
,,Ach ne!" uslyšel za sebou Glum změkčilý hlásek. Poznal, že je to elf Legolas. ,,Umazal jsem se! Co si teď počnu? Včera mi došel všechen make-up, teď nebudu vypadat hezky! Co si o mě lidé pomyslí?"
To byla jediná věc, na kterou Legolas myslel. Aby dobře vypadal. Každé ráno se hodinu líčil a když mu předchozí den došly všechny šminky, rozbrečel se.
,,Aby si se nepodělal!" promluvil k Legolasovi Aragorn. Glum ho neměl vůbec rád. Aragorn byl bezcharakterní člověk, který věčně jen sprostě nadával a každou chvíli se opil do němoty.
,,Klid pšátelé!" pravil rozvážně Glum. ,,Právě se nám podašilo proniknout do Mordoru, aniž by jsme byli špožorováni. Možná je to léčka, každopádně se mušíme mít na požoru!"
Aragorn se obhrouble zachechtal. ,,To si piš že je to léčka, ty kokote!" vyštěkl. ,,Vsadim se, že na nás skřeti co nevidět vlítnou!"
Glum se zamračil. Nelíbilo se mu, jak Aragorn mluví. Věděl však, že změnit ho již nepůjde.
,,Tiše, ať nás neslyšší!" zasyčel. ,,Pokrašujme v čeště!"
A tak šli až stanuli před Horou osudu. Glum věděl, že fakt že celá cesta Mordorem proběhla hladce není náhoda. ,,Nejšpíš náš šeká nepšíjemné pšekvapení!" pomyslel si a pohladil prsten, který celou cestu statečně nesl. Pobídl společenstvo k pokračování na vrchol hory. Doprovázeni Gandalfovým hekáním se odebrali k cíli. Na vrcholu však stála banda skřetů.
,,Ach ne!" vyjekl Legolas. ,,Co si o mě asi pomyslí, když mě tu vidí takhle neupraveného!"
,,Mušíme ši probojovat češtu!" zařval Glum a s mečem, který držel pevně ve svých kostnatých rukou se vrhl vstříc nepřátelům. Ostatní ho váhavě následovali, až na zbabělce Froda, který se dal radši na útěk.
,,Klidně mě zabijte!" chroptěl Gandalf. ,,Stejně brzo umřu! Na noze mám velkou bradavici, co když je to rakovina?!"
Glum přestal poslouchat co ostatní říkají a obratně mával mečem kolem sebe. Skřeti překvapeni tou mrštností se nestačili pořádně bránit a Glum je hromadně zabíjel. Meč jednoho z nich však přesekl náhrdelník na kterém Glum nosil prsten a ten spadl na zem. Obrovitý skřet se ho okamžitě chopil. Glum však nebyl ochoten dopustit prohru. Skočil po skřetovi a vrhl se s ním dolů z Hory osudu, kam letěli vstříc smrti. Ale vůbec nelitoval. Byl rád, že zničil prsten i za cenu svého života.

Stvoření kouzla

17. září 2007 v 19:22 kouzla

Stvoření kouzla


Každý čaroděj nebo čarodějka by měl umět stvořit vlastní kouzlo. Nejsilnější kouzla jsou ty, které si sám vytvoříš. Snaž se vždy pracovat s přírodními materiály. Nezapomeň, že kouzlo by nemělo být sobecké, manipulativní, pomstychtivé. Pokud vymýšlíš kouzlo, tak měj vždy na mysli, že vše se Ti 3x vrátí - ať dobré či zlé. Láska konkrétního člověka přivolaná magií není láskou, ale patologickou fixací na druhého člověka manipulující s jeho myslí. Kouzlo lásky, které přivolává ideálního partnera, ale není cílená na konkrétní osobu je v souladu s pozitivní magií a přivede Ti do života toho, koho skutečně potřebuješ a kdo Tě bude milovat!

Nejdůležitěší je kouzelná formule - jsou to v podstatě jen slova, ve kterých je řečen cíl, měla by se rýmovat jako básnička. Kouzlo má potom větší sílu. Přivolávací kouzlo je jednoduché - snad víš co chceš :o) U zbavení se negativních kvalit života je zase potřeba zrušit negativní příčinu a obrátit následky v pozitvní dobro.

Pokud čaruješ za druhou osobu, tak Tě musí o to požádat = je třeba mít její svolení!!! Pokud chceme někomu sami magicky pomoci, tak je nejlépe se dotyčého přímo zeptat a požádat o svolení... Jedině tak bude kouzlo nemanipulativní.

Buď velice opatrný na svá přání. Neplýtvej magií, čaruj jen když je to opradvu potřeba!

A nezapomeň na jednu důležitou věc -> měl (-a) bys vždy vědět jak kouzlo zrušit nebo odvolat!

Pro kouzlo je nejprve nutné si stanovit:


1. Cíl: co chceš, aby Tvoje kouzlo udělalo, způsobilo (přivolalo partnera, chránilo před černou magií, prosperita).
2. Způsob: jakým způsobem to provedeš (zaříkání, svíčkové kouzlo, rituál, magický předmět, amulet, talisman).
3. Suroviny: co budeš potřebovat na kouzlo za materiál (svíce, svěcená voda, olej, pergamen, kameny, vizulizace).
4. Čas: stanovení vhodného času pro výrobu a čarování (den a hodina, úplněk, sabat).
5. Příprava: shromažďování materiálu, příprava na kouzlo, rituál čí zaříkání.
6. Zaklínadlo: vytvoření kouzla, zaříkací formule (slova, která proneseš při čarování, výrobě pomůcky).
7. Provedení kouzla: samotné provedení kouzla, postup.


A jak vypadá stvoření kouzla v praxi? Uvedu jedno Ledové kouzlo a jedno ochranné zaříkání.

Ledové kouzlo na lásku:


1. Cíl: láska, přivolat ideálního životního partnera, který mě bude milovat.
2. Způsob: zaříkání vody, ledu, rozpouštění ledu, vizualizace.
3. Suroviny: voda, lednička, třešňový džus, miska na ledové kouzlo.
4. Čas: pátek, 20:00 - 21:00 hod., období přibývajího měsíce.
5. Příprava: nákup džusu a neperlivé dobré vody, výběr nebo koupě misky.
6. Zaklínadlo: Lásko, chodíš kolem mě, přistup blíž.
Ideální partner najde si mě, ty to dobře víš.
Led mi dá pevnost vztahu,
přijdi Lásko k mému prahu.
Led jenž se ve vodu změní zpět,
moji samotu tak rozpustí teď.
Led ať mi Lásku dá,
tak se staň, to je vůle má.
7. Provedení kouzla: V pátek vezmeš misku, naplníš ji vodou a budeš vizualizovat sám sebe ve šťastném partnerském vzahu a jak rozmrzání ledu bude rozpouštět Tvou samotu. Proneseš zaklínadlo a přitom budeš do vody nalévat třešňový džus. Až budou slova vyřčena, tak zamícháš prstem vodu s džusem tak, že do něj namaluješ dvě srdíčka. Misku dáš do mražáku, aby voda zmrzla. Až bude voda zmrzlá, tak ji vytáhneš, dáš misku na stůl a necháš vodu zase rozpustit, aby se mohla uvolnit síla kouzla. Po rozpuštění vody vše vyleješ do přírody pod nějaký strom. A pak už jen budeš čekat na ideálního partnera.

Cvičení s klubkem energie

17. září 2007 v 18:54 | Maryška |  Slavná a starodávná Kniha stínu pro vědmy a čarodějnice
Jedno z prvních cvičení s energii, které se studenti čarodějnictví učí, je rukama smotávat klubko energie. Třete si rukama tak dlouho, dokud nejsou vaše dlaně dostatečně teplé, a pak je pomalu oddalte. Představte si, jak mezi nimi vyrůstá klubko energie. Dále se studenti učí klubko zvětšovat a zmenšovat pomocí svých dlaní a fantazie.
Jakmile se naučí vytvořit takové klubko, teprvé začíná legrace. Studenti si je předávají z ruky do ruky, hází přes celou místnost. V rukou pociťují brnění a teplo.
Další krok je naplnít toto klubko myšlenkou. Nejjednodušší je přenos lásky (což by nám mělo něco napovědět). Prostě přenesete myšlenku do vytvořené energie dalším třením jedné ruky o druhou.
Jakmile to dokážete, mužete pouhým dotykem přenášet energii lásky do kteréhokoli předmětu nebo bytosti. Nyní znáte tajemství, proč čarodějnice dokážou léčit pouhým dotykem, a to dokonce i na dálku. vyzkoušejte to...

Recept na SIlveřin čarodějný nápoj

17. září 2007 v 18:31 | Maryška |  Slavná a starodávná Kniha stínu pro vědmy a čarodějnice
4 l jablečného vína (láska)

1 pomeranč (láska)

1 jablko (láska)

3 ks skořice (psychické síly)

1/8 kávové lžičky muškatového oříšku (věrnost)

1 hrst okvětních růže (láska)


Víno nalijte do velkého hrnce. Oloupejte pomeranč, šťávu vymačkejte a slupku nakrájejte asi na dvoucentimetrové proužky a přidejte do vína. Oloupejte jablko, vykrojte jádřinec, nakrájete asi na půlcentimetrové plátky a vložte do směsi. Skořici přelomte na půl. Ohřívejte na mírném ohni asi dvě hodiny, ale nevařte. Před podáváním posypte růžovými lístky.

o autorce

15. září 2007 v 20:10 | Maryška |  Slavná a starodávná Kniha stínu pro vědmy a čarodějnice
Silver Raven Wolfová (Pensylvánie) je wiccariánská velekněžka a stojí v čele klanu Black Forest, který zahrnuje osmadvacet covenů po celé Severní Americe. Často jezdí na turné a poskytla několik rozhovorů do tisku New York Times, Wall Street Journal, US News & World Report jako odbornice na moderní čarodějnictví.

o rubrice

15. září 2007 v 20:02 | Maryška |  Slavná a starodávná Kniha stínu pro vědmy a čarodějnice
Sem budu psát nějaké zajimavostí z této knihy. Jestlí se zajímate o magii, tak vám doporučuju tuhle kníhu od Silver Raven Wolf. Osobně jsem z něj dozvěděla hodně věci a některé z ních sem budu vypisovat.

jak často jsi na mém blogu???

15. září 2007 v 19:39 | Maryška |  ♪ANKETY♪
.

Kouzla a rituali

14. září 2007 v 15:28 kouzla
OBRÁCENÍ PRŮBĚHU RITUÁLU KRADENÍ DUŠE Z LIDSKÉHO TĚLA
vyvolávání: Slyšte mě, starší z vyšších toků. Starší z nišších toků. Starší ze země sucha. Starší z jezer. Starověkké národy,žehnám vám. Duše, roztřenná,a't se vrátí zpět. Budiš dokončeno. Nechť nádoba nepřirozena je vyprázdněna. Nechť se podstava vrátí původnímu hostiteli.
VODÍCÍ KOUZLO

postup: Soustřeďte se a vyslovte kouzlo.Poté by se mělo oběvit malé zelené světélko, jemuž díte instrukce a ono vás dovede, kam chcete.
vyvolávání: Aradino, Bohyně ztracených.......cesta je temna,lesy jsou husté. Temnota proniká. Zapřísahám tě, dej mi světlo.

KOUZLO NENÁVISTI

přísady: fotku osoby,jež chcete,aby trpěla

vyvolávání: Zapřísahám Vás při Borabis,při satanis a při Ďáblu. Při tobě, nechť *jméno oběti* a * případně jméno další oběti* srdce zákeřné, jest zlomené. Zapřísahám tě, při královně saracen s ve jménu pekla. Nechť tato fotka zpečetí jeho osud. 6ádná láska,jen nenávist. (spalte fotku)
KOUZLO SPLNĚNÍ VŠECH PŘÁNÍ
postup: sedněte si do kruhu utvořeného z hořících svíček.

vyvolávání: Volám všechny živly světa.Svolávám vás nyní. Vládce nad vnitřním a vnějším světem.Země a moře,ohně a vzduchu. Všechny čtyři živly dejte mi moc, okamžitě splňte mé přání ( přilejte předem připravenou tekutinu z poháru do mísy- pokud se z ní zvedne velký plamen, kouzlo bylo úspěšné)
KOUZLO ODMYSLENÍ
poznámka přísady jsou stejné jako při kouzlu lásky
přísady: kůže, esence růží, krkavčí peří
VYVOLÁNÍ ANYANKY
vyvolání: Anyanko. dovolávám se tě jménemvšech odmítnutých žen. (do ohně přidejte byliny) Zjev se mi!!!!!!
OSLEPENÍ NEPŘÍTELE

přísady: kotel,panenka
vyvolávání: Dej mi sílu, dej mi moc. Volám vás smějící se bohové. Ať mi vaše temná síla vstoupí pod kůži.(oči panenka představující oběť se obmotají látkou) Přijměte tuto oběť......*jméno oběti*....nasyťte se ji (panenka se hodí do kotle)
ZNIČENÍ NEPŘÍTELE
(posílání do místa, kde nebude dělat problémy)
vyvolání: Pohlédnu na svého nepřítele. Vzhlédnu na něj a hluboká temnota pohltí jeho duši! Corsheth, odnes ji!!!!!

OŽIVENÍ UPÍRA
přísady: kostra upíra,kterého chcete oživit
varování: Kostra upíra se bude těžko shánět, protože upíři se většinou rozpadnou na prach!!!!!
vyvolání: Pohlédni na tyto ubohé smrtelníky. Svědky nešťastného umrtí našeho * jméno upíra*. Dnes v noci vydechnou na posled. Krev prolitá z jejich hrdel přinese nový život starému. Shromáždí se k jeho vzkřísení pro úsvit nového konce. Pro starého. Pro jeho bolest.Pro temnotu.

Nekonečný příběh 2

11. září 2007 v 19:00 | Maryška |  nekonečný příběh 2
Dávam počáteční větu. Please pište pokračováni. Jenom 2 věty, vic ne.


KDYŽ SE LISA VRÁTILA DOMU, NEMOHLA UVĚŘIT VLASTNÍM OČÍM.

tak teď je to navás
co ty a magie???

11. září 2007 v 18:29 ♪ANKETY♪
.

Tma ztichlého pokoje

9. září 2007 v 21:06 kledby
Temnota v pokoji

Status: Černá magie
Narr: negativní,nepřímo smrtelné,není protikouzlo
Efekt: strach,deprese,neklid,rušení spánku,...
zrcadlo

Náhled: Ve vámi určeném pokoji začne strašit,tzv.probudíte tu temnotu.Strašení probíhá v různých formách.To podle vaší magické síly a negativní energie kterou případně vyzařujete.

Forma první(lehká):šustivé zvuky,občasné zavrzání nebo ťuknutí

Forma druhá:(střední):skřípání,silnější klepání,vrzání,podivné zvuky u
kterých nedokážete určit směr jejich původu
Forma třetí:(středně těžká):rámus,svistot větru,občasné padání věcí z
polic,nevysvětlitelné mizení malých věcí,podivné zvuky...
Forma čtvrtá(těžká,vážná):rámus,zvuky lidského pláče,stopy škrábanců na nábytku,krvavé skvrny na zemi,šepot od nikud,mizení větších věcí a jejich následné objevování na nemožných místech,levitace předmětů
Forma pátá(peklo):pokojem se prochází mrtví,někdo neustále šeptá do uší,lidé v této místnosti jsou vláčeny po zemi,škrceny.............................................
-Musím ještě podotknout že Formy se často různě prolínají.

!!!DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!!!

Nikdo ať toto kouzlo nepoužívá v hněvu,mohlo by to mít tragické následky.Děkuji.


Provedení kouzla:
Logicky potřebujeme dům či pokoj který chceme zaklít.Dále živého černého kohouta,čistou krví nikdy neposkvrněnou dýku,12 bílých obyč. svící a velké zrcadlo.Jo a dávku odvahy!
Pokud zaklínáte dům použijte obývací pokoj,jinak použijte pokoj dle uvážení.
Pokoj ukliďte tak aby v jeho středu bylo čisté prostranství.MUSÍTE BÝT V CELÉM DOMĚ SAMI,JINAK TO NEFUNGUJE!V nočních časech něco mezi 00:00 až 02:00 utvořte na zemi pokoje kruh ze svící které zapalte.Zrcadlo postavte MIMO kruh tak aby jste se v něm vyděli když se postavíte do kruhu.
Podřízněte živého kohouta a obejděte s ním kruh PROTI směru hodinových ručiček.Přičemž samozdřejmě kreslíte na zemi krvavý kruh.Stačí to udělat jednou ale pokud si nejste jistí můžete to několikrát zopakovat.Mrtvého kohouta odhoďte.(později ho uklidíte).
Stoupněte si do krvavého kruhu zvýrazněného planoucími svícemi přímo proti zrcadlu tak abyste se v něm viděli.
Zadívejte se sami sobě do tváře a pomalu polohlasem !!! Z PAMĚTI !!! citujte:

Ad ulcitum ni callinas,de blumria num Sallinas.
Mac Sallinas uhrob n na,tho vyalinn akta de abro.
De abro akte nat!

a nebo tohle:

Kohout krev prolil,teď ve stínu spí.Krvavá energie tu ve kruhu čpí.Tak ve jménu krve tvou přivolávám moc, zjev se tu démone dokud je noc.Zjev se tu temnoto a nasiť se krví,skrz toto zrcadlo vejdi sem Prví!-Počkejte v kruhu ještě asi dvě min,a je hotovo.
Toto kouzlo je jen velmi těžko zrušitelné takže pokud můžu radit dobře si to rozmyslete.

Kledba Andarra

9. září 2007 v 21:01 kledby
Kledby jsou velice nebezpečné nezahrávejte si!

Co potřebuješ :

Nejprve si sežen fotku dotyčného potom 1 vlas toho dotyčného a 3 svíčky.

Prostředí :

Bud absolutně klidný/á,v místnosti je tma a nikdo v totéž místnosti-jen ty.

Postup :

Nejprve vem fotku a povlhči ji vlhkým hadříkem tak aby se nerozbyla,

Potom kolem ní rozlož svíceny,tak aby se fotky nedotýkaly.

Uklidni se a pořádně se nadechni.

Pohlť vzduch svíček a vyfoukni jej na fotku,toto proveď 3 krát.

A teď už stačí jen zřetelně a hlasitě naštvaně vyslovit :

IA DUK! IA ANDARRA! IA ZI BATTU BA ALLU!

BALLAGU BEL DIRRIGU BAAGGA KA KANPA!

BEL ZI EXA!

AZZAGBAT! BAZZAGBARRONIOSH!

ZELIG!

Pokud se ti to nepovede pokus se to vyslovit ještě jednou Ale pokud se ti po 3. nepovede kletba spadne na tebe a budeš na věky věkoucí proklet kletbou ANDARRA !!!

Charmed-1 serie(15 díl)

8. září 2007 v 15:35
15: Is There a Woogy in the House? (Máme v domě bubáka?) - podrobný obsah
Námět: Chris Levinson, Zack Estrin
Režie: John T. Kretchmer

San Francisco je postiženo vlnou zemětřesení a v domě Halliwellů je vše vzhůru nohama- Phoebe ze strachu začíná panikařit a Prue šílí obavami, protože večer má přijít do jejich domu Claire s velmi důležitým klientem Bucklandu a kvůli technickým problémům, které způsobilo zemětřesení, by se vše mohlo pokazit. Aby toho nebylo málo, Prue si všimne podivného zápachu a vyjádří své obavy, aby nešlo o únik plynu, Piper však svou starší sestru uklidní, protože už prý volala plynaře. Jen co to dořekne, domovní zvonek se rozezní a přichází plynař- sympatický pán ve středních letech. Když jde plynař do sklepa, kde je hlavní uzávěr plynu, Prue a Piper si začnou dobírat Phoebe kvůli staré záležitosti, která se stala ještě, když byly malá holčičky. Phoebe tehdy tvrdila, že ve sklepě viděla strašlivého "bubeláka" a od té doby už jí do sklepa nikdo nedostal. Zatímco se sestry škádlí, plynař uvidí v podlaze ve sklepě malou prasklinu a zašťourá v ní šroubovákem, jenže když tak učiní, z praskliny vylétne podivný stín a plynaře posedne zlem. Plynař pak začne mluvit se svým stínem na stěně. Stín mu řekne, že chce, aby pro něj získal Phoebe.
Prue je v práci a uklízí spoušť ve své kanceláří, kterou tu zanechalo zemětřesení. Přichází za ní Claire, aby se ujistila, že je v domě Halliwellů vše připraveno na večeři, která se koná na žádost jednoho z klientů- profesorky Whittleseyové. Zatímco Prue ujišťuje Claire, že vše je v pořádku, přichází samotná profesorka Whittleseyová, aby se zeptala, zda se večer může připojit ještě jeden člověk. Prue pak kvůli hostu navíc volá Piper, protože právě ona má na starosti večerní menu. Piper je zrovna obchodě a kvůli telefonátu jí nějaký mladý muž připraví o poslední lahvi vína značky Callara Jensen, které nutně potřebuje pro svou večerní specialitku.
Mezitím Phoebe bloumá po domě, když tu najednou uslyší, jak plynař volá o pomoc, protože prý spadl a vyvrknul si kotník. Když Phoebe sejde dolů do sklepa, zjistí, že vše byla jen léčka jak jí sem dostat a uvidí svou dlouholetou noční můru- bubeláka. Stín ji posedne, stejně jako plynaře.
Piper se vrací domů z nákupů a když vejde do kuchyně, je napadena plynařem. Piper volá o pomoc a přiběhne Phoebe, které se z ničeho nic v ruce zhmotní baseballová pálka s jejíž pomocí plynaře "zneškodní". Domů se vrací i Prue. Uvidí, jak před domem stojí policejní auta a zatýkají plynaře. Prue se pak dozvídá o nové moci své sestry a začne Phoebe podezřívat, že použila Knihu stínů, aby jí získala. Phoebe však začne nečekaně kousavě odporovat a pak odchází do sklepa, kde po ní stín žádá, aby své sestry zabila.
Večer nadešel a do domu Halliwellů přichází tolik očekávaná návštěva. Piper se snaží dokončit večeři, ale potýká se se spoustou více než podivných problémů, protože jak sama tvrdí, je atakována vlastní kuchyní. Za Piper přichází onen host navíc, protože má předat víno, které dopoledne musel koupit- je to ten mladík, který Piper na jejích dopoledních nákupech připravil o poslední láhev vína Callara Jensen, jmenuje se Josh. Když je Piper opět o samotě, přichází Phoebe a za Pipeřinými zády zhmotní nůž a chce svou sestru zabít. Naštěstí do kuchyně přichází zase Josh a Phoebe nechá nůž zmizet. Prue mezitím provází profesorku po domě a ta jí prozradí, proč jí jejich dům tolik zajímá a proč je dokonce i součástí jejích přednášek na vysoké škole- dům totiž stojí na silném spirituálním zdroji, což je místo, stejně vzdálené od pěti základních prvků. Jejich rozhovor je přerušen, protože Piper potřebuje Prue v kuchyni a profesorky se ujímá Phoebe. Prohlídka domu vyvrcholí ve sklepě, kde stín posedne další oběť, profesorku Whittleseyovou. Piper a Prue se rozhodnou, že večer ukončí dříve, než se stane další pohroma a své hosty pozvou na večeři do Quake. Obě jdou své hosty vyprovodit k autu, ale když chce Prue vejít zpět do domu, je odhozena jakýmsi energetickým štítem. Phoebe už pak jen svým sestrám oznámí, že v domě už nebydlí ony, ale "on", pak telekineticky zavírá domovní dveře.
Po noci strávené na schodech před domem se Prue a Piper shodnou, že se musí dozvědět více o spirituálním centru, na kterém má dům údajně stojí. A kdo o tom ví více, než profesorka Whittleseyová? Obě sestry se s ní chtějí sejít, ale zjišťují, že profesorku odvedla policie, protože při jednom semináři začala z ničeho nic škrtit Joshe. Prue se pak Joshe začne vyptávat na ono spirituální centrum. Zjistí, že na tomto místě ze země proudí silná energie, která může být přikloněna jak na stranu dobra, tak i na stranu zla. Prue pak ve své kanceláři společně s Piper seženou mapu a vyznačí oněch pět spirituálních prvků, které leží ve stejné vzdálenosti od jejich domu. Když vyznačené body spojí, zjistí, že jejich dům leží uprostřed pentagramu a uvědomí si, že jejich rodina se na toto místo přistěhovala právě proto, aby se místa nezmocnily síly zla.
K domu Halliwellů přijíždí Andy a Darryl kvůli incidentu s profesorkou. Darryl uvidí velkou hádku dvou sousedů a rozhodne se jít věc vyřešit, zatímco Andy jde do domu, kde ho přivítá Phoebe a směle ho pozve dovnitř. K domu přichází i Prue a Piper. Piper si vyčíhne moment, kdy Andy prochází dveřmi a pak ho zmrazí, uvědomila si totiž, že tohle je chvíle, kdy na dům nepůsobí ochranný štít. Když obě vejdou dovnitř, uvidí, že je zmrazená i Phoebe, což znamená, že se stala zlou. Pak běží na půdu, protože chtějí najít nějaké informace v Knize stínů, ale ta je tentokrát zklame, nenajdou nic. Sestry si pak začnou pomalu uvědomovat, že příčinou všeho může být skutečně bubelák. Připustí, že Phoebe si tenkrát nic nevymýšlela, protože tehdy bylo také zemětřesení a to je možný způsob, jak se dostává ven. Navíc jim od té doby babička začala vyprávět dětskou říkanku, ve které je klíč, jak bubeláka zničit. Naneštěstí si ani jedna nemůže vzpomenout, jak říkanka zněla. Na půdu vtrhne Phoebe a chce opět zaútočit, ale Prue ji pomocí své moci odhodí a spolu s Piper uteče do přízemí. Piper chce vyběhnout z domu, ale nejde to, protože je zadržena ochranným štítem. Prue a Piper pak usilovně přemýšlí, co podniknout dál. Jediné na co však přijdou je, že potřebují pomoc od Phoebe, protože ona jediná si pamatuje říkanku celou. Rozhodnou se, že sestoupí dolů do sklepa a pokusí se něco podniknout. Jsou už dole, stín je před nimi, zlá Phoebe s nožem v ruce za nimi. Prue začne Phoebe přesvědčovat, aby pronesla říkanku/zaříkadlo, které je babička učila. Phoebe se dotkne fotografie visící vedle dveří do sklepa a má jedno ze svých vidění- vidí, jak babička kdysi bubeláka zahnala. Dodá jí to sílu, díky které se dokáže postavit své "posedlosti" a pronese zaklínadlo, kterým bubeláka/stín zažene zpět pod zem a zvrátí i všechno zlé co svým vlivem napáchal a lidé, kteří byly nakaženi jeho zlem jsou opět normální. Sestry si uvědomí, že stín se může kdykoliv vrátit a rozhodnou se, že musí varovat příští generace. Phoebe má tu čest napsat do Knihy stínů ono zaklínadlo proti bubelákovi- je to úplně první věc, kterou kdy do Knihy stínů naše tři sestry přidaly.
Ve vedlejších rolích:
Shawn Christian - Josh
Nancy Moonves - Profesor Beth Whittlesey
Richard McGonagle - neznámé
Michael Mantell - neznámé
Jennifer Rhodes - Penny 'Babička' Halliwell
Cristine Rose - Claire Pryce
Tait Ruppert - Neighbor Joe