Květen 2008

VÝÝÝÝTĚZSTVÍÍÍÍÍ!!!!!

25. května 2008 v 18:08 ♪JA JA JA JENOM JA♪
tak lidi...vyhrala jsem SONB na blogu mé kámošky Kissame.....díky všem co jste pro mě hlasovali...

Listový růžiček aneb pravda o šípkové růžence 2/2

21. května 2008 v 21:25 jednorázovky
Se zavazadlem stále přehozeným přes rameno vpadl do svého rodného domu a zahučel že syn právě přichází. Yoshiko se přiřítila s vařečkou, aby mohla své téměř plnoleté dítě mateřsky políbit. Ovšem když spatřila vzácnou návštěvu, visící ze Shikiho ramena, zarazila se a řádně ho seřvala za to, jak se k dívce chová. Shikamaru si její slova vzal k srdci a praštil s Temari o zem.
Vstala, uhladila si záhyby na šatech, slušně se uculila a Yoshiko téměř okamžitě propadla kouzlu jejích zarudlých očí. Proti její vůli jí pozvala na oběd, na což Shikamaru reagoval hrozně nadšeným pohledem.
Po dobrém obědě (rozvařená rejže a neexistující zelenina mňam) se usadili v obýváku a rozmlouvali o životě. Temari se právě Yoshiko snažila přesvědčit o výhodě pěstování domácí větrné elektrárny (nekouše, vhodná i k dětem), když z nákupů přijel Shikaku. Jeho žena okamžitě aktivně vyskočila, odtáhla ho do kuchyně a nadšeně mu vyprávěla o nové potenciální nevěstě pro jejich syna. Vykládala to samozřejmě velice tichým hlasem, tudíž Temari vyskočila pomalu ke stropu, popadla svůj přenosný větrák a za vteřinku za ní bouchly dveře.
Utíkala, seč mohla, ale Yoshiko byla rychlejší. Dvacet metrů od jejich domu ji chytla za dva z jejích čtyř objektů v účesu a dotáhla až k Sarutobimu. Vpadly do jeho kanceláře jako velká voda, pardon...silný tajfun a dovlály až ke stolu.
,,Co je? Co chcete?'' odtáhnul se vyděšeně Hokage a ustrašeně schovával pod stůl novou zásilku...poněkud lechtivých videokazet, které si od něj pravděpodobně chtěl koupit Gaara, sedící na vedlejší židli. Kankuro podrážděně zamručel, jelikož se mu Yoshiko nešikovně otřela o obličej a zničila tím růžovou palmu na jeho pravé tváři.
,,Jí!'' důrazně ukázala na Temari aby nikdo nemohl pochybovat.
,,Co?'' vyhodil čelist Sarutobi.
,,Proč?'' nechápal Kankuro.
,,Nevěsta pro mého drahého synka! Shikamaru si jí vezme a neumře!'' vykvikla nadšeně a v duchu spřádala své svatební fantazie.
,,Nikdy!'' bránila se Temari a zděšeně vyskočila. ,,Tu ospalou cigaretu si nikdy nevezmu!''
,,Mohl by mi někdo vysvětlit o co tu de? Tady se řeší ropovod!'' ozval se Gaara, zřejmě podrážděný z toho, že už dlouho nikoho nepitval.
Yoshiko mu stručně (mlela dvě hodiny) nastínila jejich rodinnou situaci a Gaara celou dobu chápavě chrápal.
,,No...a když jsem viděla, jak Temari na Shikiho zamilovaně čumí, řekla jsem si, že svatba bude hned zítra, těsně před Shikamarovými narozeninami.'' uzavřela proslov a konečně se nadechla xD.
,,Já nejsem zamilovaná!'' vyjádřila se Temari, ale všichni ji dočasně hodili do ignoru.
,,A co z toho plyne pro nás?'' otázal se Kankuro (mrcha jedna vypočítavá barevná) a mafiánsky vycenil zuby.
,,Ale já si nikoho brát nebudu!''
,,Budete mít dobrej pocit.'' odpověděla Yoshiko Kankurovi a ten zakoulel očima.
,,Já myslím, že je to dobrej nápad. Pak budeme mít Konohu čím vydírat.''prohodil zamyšleně Gaara a prohlédl si ostří svého skalpelu. Temari k němu nadupala s vražedným pohledem, potřásla hlavou, a vyrvala mu skalpel z ruky.
,,Já se vdávat nebudu!! To radši sním tohle.''
,,Tak do toho.'' vyzval ji klidně Gaara a zatímco se Temařina čelist blíže seznamovala s podlahou, se zájmem zalistoval v Yellow speciál! ať jste trendy!.
Zatímco se teda Temari snažila spapat jeho nožíček, Kankuro s Yoshiko dali hlavy dohromady a domlouvali detaily svatby. Sarutobi nechal poslat pro Shikamara, a jakmile ten vešel, Temari odhodila skalpel, popadla svůj vějíř a mocně vzlykla.
,,Ne!! nevezmu si ho!!'' Hned na to vějíř vyhodila do vzduchu, se šíleným pohledem na něj naskočila a odletěla zpět do své rodné vesnice.
,,Kráva jedna hysterická.'' utrousil pohrdlivě Gaara a obrátil stránku.
Ropovod se vyřešil, Gaara s Kankurem táhli za Temari, Yoshiko se zbláznila a musela být převezena do Konohnic (=Bohnice xD). Shikamaru zkonstatoval, že svět je vážně otravný a od onoho Temařina dramatického odchodu byl ještě línější než obvykle.
Jednoho dne se líně procházel lesem a přemítal o smrti. Náhle se země před ním divně rozpohybovala a vyvalil se z ní oblak hustého kouře. Shikamaru prudce odskočil, dopadl na kolena a hystericky se rozvřískal. Měl totiž kouřofobii, které ho naučila jeho milující matka.
Zrovna když byl Shikamaru uprostřed svého emocionálního výlevu, na rameno mu dopadla zelená ruka.
,,Co tu ječíš debile?'' otázala se ho osoba milým a konejšivým hlasem a pak se ozval podivný zvuk. Jako když někdo zlomí bambus. Osoba si totiž přisedla.
Shikamaru zvedl hlavu a spatřil podivného týpka s dvoubarevný ksichtem, a který až moc připomínal jeho masožravou kytku Boženku.
,,Co jsi zač? Mrkev?'' optal se Shikamaru zvědavě a utřel si nos.
,,Jsem Zetsu!'' zahřměla zelenina a Shikamaru div neodvál.
,,Aha aha...jasně...to mi hodně říká...''
,,Jsem jeden z vlastníků společnosti Akatsuki sudičky s.r.o. a přišel jsem ti pomoct.'' oznámil mu Zetsu a zuřivě zamával rukama aby odehnal několik hladových sarančat.
,,Já nepotřebuju pomoct....fňuk...jsem naprosto v pohodě...'' rozeřval se zase Shikamaru a Zetsu obrátil oči v sloup.
,,Koukám...tak co se stalo?''
,,Ta děvka mě nechce!!'' oznámil culíkatý gangsta a brečel jako malé děcko.
V tom okamžiku přišla Zetsuova chvíle. Zákeřně se zašklebil, sáhl do kapsy pro...zapalovač a do druhé pro...papírek, vytrhnul si pár chlupů z podpaždí a ubalil velkého jointa.
,,Dej si chlape, pomůže ti to.'' nabídl ho Shikamarovi a podle se tlemil.
,,Co to je?'' zajímalo Shikiho a zkoumal jointa.
,,Novej druh cigaret...upgradeovaný Marlborky.''
,,Jasně..'' Shikamaru si zapálil a hned po prvním potáhnutí se svalil do trávy jako poleno.
,,Mwuhehehe!!'' zasmál se Zetsu ďábelsky a popadl Shikamara do náruče..Dostal totiž úžasný nápad...
O den později xD.....
Temari seděla na balkoně a cítila se velice prázdná. Přemýšlela o Konoze a o tom podivném týpkovi se zhuleným pohledem, laxním přístupem k životu a zápachem z úst.
Došlo jí, že je jí vlastně sympatický. Jelikož to byla feministka jako prase, potřebovala k sobě někoho méně průbojného, Shikamaru byl pro ni ideální partner. Uvědomila si, že si ho měla vzít...
I sešla z výšin své větrné elektrárny a oznámila svým bratrům že se bude vdávat.
Gaara to přijal s klidem, měl zrovna na stole svého bývalého senseie a vyndaval mu játra, a Kankuro to také nijak nekomentoval, jelikož se mu povedlo namíchat nový odstín fialové a byl šťastný jako moje matka v sekáči.
Temari opět nasedla na svůj vějíř a turbo rychlostí se přemístila do Konohy. Prolétávala ulicemi a divila se, že nikoho není vidět. Nakonec narazila na skupinku lidí, kteří se váleli uprostřed cesty a vše nasvědčovalo tomu, že tvrdě spí.
Temari je nejprve důkladně profackovala. Nic. Poté je naklepala vějířem. Nic. Vzdala teda veškeré snahy o jejich probuzení a letěla dál. Doletěla až na náměstí a zalapala po dechu, div nevdechla žvejkačku.
Všude leželi lidé a celým náměstím se ozývalo hluboké oddechování a chrápání. A uprostřed toho byl u kůlu přivázaný polonahý Shikamaru a na krku měl cedulku s nápisem ,,Jsem FAKT ohavný, kdo je víc?''(Zetsu je vtipná zelenina xD)
Když se do sytosti vynasmála, přišla až k němu a pozorně si ho prohlédla. Och jak byl sladký, když nemluvil....
,,Tak a co teď?'' zeptala se sama sebe, jelikož Shikamaru na facky také nereagoval. Tak tedy vytáhla svou chytrou knížku a hledala v obsahu.
,,Hmm...tady to je...'' mumlala si potichu a nalistovala stránku dvacet, kapitolu ,Jak probudit prokletého Shikamara.'
,,Agh...kvalitně provedené umělé dýchání...to nemohli vymyslet něco jiného!! Co takhle ovívání česnekem? To by nestačilo? Ty jeden debilní Zetsu!!'' nadávala polohlasem a zuřivě knížku trhala na kousky.
Poté Shikamara odvázala, opatrně s ním flákla o zem, přiklekla k němu a zaklonila mu hlavu. Polila mu celý obličej desinfekcí a sklonila se k němu.
,,Fuj.'' pravila obřadně a vdechla obsah svých plic do těch Shikamarovo. Po prvním vdechu se nic nedělo. Pokračovala tedy v resuscitaci. Nádech a.....
Temari se šíleně rozkašlala a naprskala na Shikamara miliony bakterií s kterými ani Coldrex nic nezmůže. Záchvat kašle nakonec přemohla a nadechla se potřetí. Tentokrát opravdu velice mocně....
Jakmile vdechla, Shikamarovi z uší vyrazil kouř a do jeho nikotinem zčernalých plící vnikl závan čerstvého vzduchu. Otevřel oči a spatřil nad sebou výstřih té nejkrásnější a nejbrutálnější osoby, kterou kdy poznal.
,,Temari...má lásko!'' zvolal, přiškrceným hlasem, ale dívka neodpovídala. Zrovna se dusila xD.
,,Vezmeš si mě?'' pokračoval dál v monologu, naprosto ignorujíc její inhalační problémy.
,,.......'' *kašel a zuřivé, odmítavé mávání rukama*
,,To je skvělý! Svatba bude hned zítra!'' A jak řekl, tak se stalo!
Osudy Shikamara a větrnné Temari se spojily v jeden. Oddávajícího jim dělal samotný velký Hokage, který přesedlal z překupnictví drog na obchod s pornokazetami. Temari si na svatbu udělala speciální účes - místo čtyř útvarů v podobě větráku jich měla na hlavě pět xD. Shikamaru si chtěl mermomocí vzít své oblíbené tričko s fotkou Boba Marleyho a nápisem ,,Yeah I'm really lazy!'' /ano jsem opravdu líný/, ale bylo mu zkonfiskováno Ino, která v Marleym našla svůj životní vzor a stala se z ní mocná dredařka.
Za svědky šli samozřejmě Kankuro v růžových šatičkách a Sasuke ve fialových. Oběma to ohromně slušelo.
Oslava dopadla opravdu skvěle. Střízlivý zůstal pouze Akamaru s Hakuem, a to jen proto, že Akamaru hlídal zásoby jídla (a vedlo se mu to dobře, nezbyl ani drobeček) a Haku proto, že byl chudák spálený a zavřený v urně. Mrtví to nemají lehké...
Novopečení manželé se přestěhovali do Suny, kde založili obří továrnu na výrobu přenosných větráčků. Výzdobu jim dělal Kankuro a úplně nahoře, v podkroví měl svou laboratoř Gaara, který se tam mohl nerušeně věnovat pitvám mrtvých dělníků.
Rodina Nara se rozrostla o několik malých culíkatých parchantů, kteří vyváděli samé hovadiny a působily rodičům jen radost xD. Každý parchant měl svého soukromého jelena a všichni byli nadmíru spokojeni...
A pohádky je konec xD

Lístový růžiček aneb pravda o šípkové růžence 1/2

21. května 2008 v 21:23 jednorázovky
ehm....tak tuhle povídku si MUSITE přečist...jinak to nejde hihi XD
Bylo nebylo....daleko za sedmero horami, sedmero pouštěmi a sedmero řekami ležela vesnice jménem Konoha, a v ní pokojně žili manželé Yoshiko a Shikaku Nara. Měli se moc rádi, ale stále marně čekali na miminko. Yoshiko totiž nikdo neřekl, že pokud chce být gravidní, měla by vysadit antikoncepci.....
Ale štěstí se k nim neobrátilo zády. Jednoho dne se v Konoze pořádala obrovská technoparty, kde manželé Nara rozhodně nemohli chybět. Zuřivý tanec, nezdravé jídlo a obrovské množství alkoholu způsobilo Yoshičino dočasné zatmění mozku a ona na svůj věrný prášek zapomněla. Po devíti měsících se jim narodilo vymodlené dítko, malý chlapec, kterého pojmenovali Shikamaru.
Nara klan uspořádal obrovskou oslavu, Shikaku pozval téměř všechny sudičky z organizace Akatsuki s. r. o. - dobrý osud až do domu!, ovšem na jednoho zapomněl. Zetsu ve své skrýši hlasitě nadával a přísahal krutou pomstu.
Na oslavě se zatím jedlo a popíjelo....Malý Shikamaru se v kolébce znuděně ksichtil a zamyšleně tvořil ze svých slin bubliny.
Když všechno snědli, počali Akatsuki přistupovat k jeho kolébce a vkládat mu do vínku vlastnosti, které by se mu podle jejich mínění mohli hodit. Ozývaly se tu pojmy jako inteligence, síla, krása (což asi nefungovalo), sexuální výdrž.....a podobné xD. Shikaku s Yoshiko byli štěstím bez sebe a zasypávali Shikamara lavinou polibků, což dítko nepřijalo se zrovna velikým nadšením. Najednou se ozvala obrovská rána a z dřevěné podlahy se vynořil Zetsu. Jeho černá polovina právě přesvědčovala tu bílou o výhodě bavlněného spodního prádla, když si ta bílá všimla početného davu lidí. Obě si rozpačitě odkašlali a nahodily velice vražedný výraz.
,,Zetsu?'' vyjekl Shikaku a zasunul kolébku se synem pod stůl.
,,Narodilo se vám dítě a vy jste se odvážili mě nepozvat?!'' zahřměl Zetsu a zuřivě zakoulel očima.
,,Nóó...ono to jídlo není zrovna nejlevnější, a navíc, všichni víme o tvé závislosti na marihuaně. Měl bys na malého Shikiho negativní vliv.'' obhajovala se Yoshiko.
,,Ale no tak...jako správná sudička mu chci taky něco věnovat.'' ošklíbl se Zetsu a nekompromisně vytáhl kolébku zpod stolu. Shikamaru ucítil závan marihuany a blaženě se usmál.
,,Nepozvali jste mě a já se teď pomstím! Shikamaru! Pokud se do osmnácti nevdáš (ano nevdáš, to je záměr xD) tak v den tvých osmnáctých narozenin se výpary z marihuany dostanou do tvých plic a ty zemřeš, a s tebou i celá Konoha!'' pravil mocně, ukradl kousek koláče a zmizel. Shikaku s Yoshiko se vrhli ke kolébce a začali spícího Shikamara zavlažovat proudem svých slz. Pein k nim přistoupil a poplácal je po hlavě.
,,Nebojte. Zmírním to. Shikamaru pouze upadne do kómatu a jen kvalitně provedené dýchání z úst do úst ho může probudit.'' ujistil je a Shikaku ho dojatě políbil, což se Peinovi moc nelíbilo ale s pevně zavřenýma očima to vydržel.
Oslava tedy neskončila zrovna nejlíp. A navíc jim Tobi rozflákal sváteční servis..
Malý Shikamaru rostl jako z vody. Začalo se projevovat jeho vysoké IQ, nikdo ho nemohl porazit ve slovním fotbale. Byl ovšem dosti ošklivý, což mu způsobovalo časté deprese, chtěl být emo, ale jeho matka mu zakázala česat si patku, tudíž od svého plánu raději upustil, protože emo bez patky prostě nejde.
Velký třetí Hokage nechal na naléhání jeho rodičů vypálit konopné pole, z čehož byla Konoha zhulená ještě dva týdny, ale pak se potýkal s problémy s drogovými dealery, kteří se snažili závislou Konohu dál zásobovat. Nicméně, s pomocí svých černých ochránců se mu je podařilo pozatýkat a Shikamaru mohl zase volně dýchat.
Ovšem jeho nejlepší kamarád Choji mu život poněkud ztížil. Jednoho dne....na odlehlém místě....ho naučil kouřit....cigarety samozřejmě xD. Nejprve to Shikamarovi moc nechutnalo, ale postupem času si musel přiznat, že je závislý. Po nějaké době si ho už nikdo neuměl představit bez žvára v tlamě. Jeho rodiče z toho nebyli moc nadšení, ovšem byli rádi alespoň za to, že to není marjánka.
Jednoho dne přišla do Konohy delegace z Skryté Písečné, kterou tvořil psychopatický patolog Gaara, mistr v bodypaintingu Kankuro a bojovnice za práva větrných elektráren Temari. Důvod jejich návštěvy byl přísně tajný, a proto ho za chvíli věděla celá Listová. Ovšem kromě Shikamara - jako obvykle. Ten se jako každý den válel na svém oblíbeném místě - opuštěném vrakovišti, a nasával vzduch prosycený zápachem rezivějícího železa. Zamyšleně převaloval zapálenou cigaretu v puse a nemohl se zbavit otravných myšlenek na otravnou Ino která se ho stále pokoušela sbalit, protože všichni ostatní byli už zadáni. Jak otravné.
Náhlý poryv větru uhasil cigaretu.
,,Kterej vopruz?!'' vykřikl a prudce se posadil. Očekával Ino, ale za ním stála naše větrná extrémistka a ležérně se opírala o veliký vějíř.
,,Eh kdo jsi?'' otázal se líně a zapálil si novou cigaretu a slastně potáhl.
,,Jsem Temari.'' oznámila blondýnka, přišla k němu, vytáhla mu nikotinovou bombu z pusy a mocným dupnutím ukončila její krátkou životní dráhu.
,,Co děláš?! Víš kolik stojí jedna krabička?!'' vyjekl zděšeně.
,,Ne kolik?''
,,Eh.....Hodně.'' obeznámil ji Shikamaru. ,,Co tu otravuješ? Vůbec tě neznám.''
,,Kouření škodí zdraví.'' poučila ho a přisedla si k němu.
,,Jsi otravná. Co tu vůbec děláš?'' zajímalo ho a místo cigára si do pusy narval palec a zamyšleně ho ocucával.
,,Jsem tu se svými bratry. Oni právě s vaším Hokagem projednávají ten ropovod, který má vést přes Konohu a zásobovat Písečnou.'' seznámila ho se složitou situací a Shikamaru jí podal ožužlanou ruku.
,,Sorry. Ještě jsem se nepředstavil, ale jsem Shikamaru, důvěrně přezdívaný bourák Shiki.'' informoval jí a Temari nejenže ruku nepřijala, ale navíc se zhroutila na zem v záchvatu smíchu. Shikamaru se dotčeně zakymácel, sehnul se a hodil si vychechtanou radikálku přes rameno a zamířil směr domov.
,,Však já ti ukážu, co mi do památníčku psali kluci.'' sliboval jí temně.

JIRAIYO????

20. května 2008 v 20:41 | Mari |  ♪KRÁVOVINY♪
no tohle???? *chcípásmíchy* ten Jiraiya je Ú.C.H.I.L.!!!!

Šílené kroniky ze Zvučné-1

20. května 2008 v 19:04 | Mari |  ***ŠÍLENÉ KRONIKY ZE ZVUČNÉ XD***
Bylo zrovna po dešti....a tým Oro se vracel z dlouhodobého tréninku zpět do zvučné . * Shiory si de klidně ve předu a projde každou louží* *a Mikoto se k ni přidá a schválně cáká na Oriho* " kdy už tam budeme??? už jsem docela unavená....."*stěžovala si Mari* "a taky se docela těším na návrat do Zvučnéé!!!" * Shiory se jí nevšímá a de dál* *Orochimaru mokrý od hlavi až k patě Mari odpoví*" ještě asi 20 minut jsme tam." *Konečně pomyslí si ty 3 roky se 3 ženskejma ho vážně zmohlo * Shiory se na něj vražedně otočí* *Mikoto raději otočí SHiory zpátky (Nechce riskovat že si toho Ori všimne a zaškrtí jí svým dlouhým jazykem)* * Shiory se naštvaně otočí a de* a už tam budem?? a ted? * schválně provokuje* "Tak týme Ori právě vidíte brány zvučné vesnice."*Pronese Ori s úlevou* " ufff....až budu zpátky ve zvučné už nikam nejdu.....nenávidím dlouhé cesty....."*říkala unaveně Mari* "Super konečně." * řekne s úlevou Shiory a protáhne se* "co je k obědu? " *Mikoto si taky oddychne*" Jéé konečně doma." "Ty myslíš taky jenom na jídlo..."*zareagovala Mari* "3 roky sem nejedla nic pořádného" * odsekne jí Shiory* Tým Ori procházel bránou Zvučné vesnice a vstupoval tak do rušných ulic. " hihi XD to já taky ne......ale za ty 3 roky jsem jsme i zhubly ber to z té lepší stránky..." "Konečně civilizace." *pomyslí si úlevně Shiory* "jenže já nechtěla zhubnout" * usměje se na ní Shiory* "hihi XD já jo hihi XD *nadšeně pronese Mari* *Mikoto nemůže snést to jejich dohadování a tak raději pozve všechny na ramen *(kromě Oriho, který by všechno zblajznul) "Juuuu ty jseš hodnáááá" *zaraduje s Mari* "Super ramen tak jdeme rychle * nadšeně vykřikne Shiory* "Miluju ramen......" *Pronese hladově Mari* "Tak jdem najít Ichiraky ramen." *pronese Mikoto a rozhlíží se po ulici jestli ho někde neuvidí "Támhle!!!" *zakřičela Mari a ukázala na stánek s ramenem* "Tudy "* ukáže někam Shory a odchází* *Mikoto jde nadšeně za Shiory a tváří se na ni tak jako kdyby byla bůh jídla* *Mari jde za nima* * Shiory vesele proskočí každou leží a pak zaleze do ichiraku* Orochimaru je z povzdálí pozoruje a pak odejde domů XD, proč by tam chodil když ho nepozvali že? V restauraci potkají Leeho bratra Mari "Ježííš Lee co ti to udělali "*vykřikne Mikoto a zírá na Leeho* * Shiory se podívá na leeho a vypadnou jí hůlky*" Ježíšku na křížku." * vydechne* "Jeeee....séééééégra ty js zpááááátkyyy!!!!!!!!! "*začne řvát jak pominutej a skočí na Mari* "Leee...udusíš mě!!!!! "*snažila se od něj odtrhnout Mari* *Mikoto se na to už nemůže dívat a tak přiskočí k Mari a sunfdavá z ní Leeho* *Mari na něj vykulí oči* "Co ti to udělali s vlasama???" *zeptá se vyděšeně* "a co to máš za pitomé zelené hadry???" "No....vypadám v nich sexy XD." *usměje se a zapozuje* * Shiory nějak nepobírá a jenom kouká na Leeho s otevřenou pusou* "To si děláš srandu Lee tohle že je sexy??" "Pane bože kdo tě do toho navlík!" "Kdo tě stříhal brácha?????" *ptá se Mari*...No.....Gai-sensei......*odpověděl nejistě Lee* "Gei sensei????" *podivila se Mari* "Ne Gei ale Gai!!!!" *bránil ho Lee* * Shiory cukaj koutky a snaží se nevybouchnout smíchy* "Hahahah Gei-sensei tak to se teda povedla *chytá Mikoto záchvaty smíchu* * Shiory to nevydrží a začne se smát taky* "Hej!!!" "Urážíte tu toho nejskvělejšího senseje na světě!!!!" *vykřikl Lee* *Mikoto se směje tak že spadne ze židle a rozesměje tím Mari, která až do teď smích potlačovala.* "Lee ... Gai-sensei je sice dobrý sensei ale vkus má teda strašný!" "Souhlasim s Mikoto to i Orochimaru má lepší vkus" * směje se Shiory* "Souhlasim s holkama..."*řekla Mari a pomáhala Mikoto vstát ze země.* "Musíme s tebou něco udělat..." *řekla Mikoto, které se právě podařilo vstát ze země* *Shiory přikejvne a dábelsky se usměje* "Ale...ale Gai-sensei říkal....."*nedořekl větu Lee, protože mu do řeči skočila Mari* " gai sensei je Idiot s velkým I!!! holky??? pomůžete mi s nim???? "*koukne se na holky* *Než ale stačí Mikoto něco navrhnout objeví se v restauraci Ori-sensei*"20:29 " Ale ne "* zklamaně hlesne Shiory když ho uvidí* "Máme jít k Otokagemu" * Řká Ori s vážným výrazem* " Hmm....to bude asi nějakej dědek hihi XD *usmala se Mari* "Jo něco jako 3 v Konoze takovej plesnivej bléééé" *Udělá zhnusený výraz Mikoto* "Co já myslela že otakage jste vy ne??" * zakoktá se shiory a čumí na něj* "Já nemůžu bejt Otokage když jsem byl s váma na tréninku, jak bych se asi o vesnici staral *odpoví ori* "Nevim tim svym dlouhym jazykem" * pobaveně mu odpoví shiory* "To je fakt....tak jdeme k tomu dědkovi jo??" *navrhla Mari* a Lee...o tebe se postaráme až pak... *Orochimaru pokine rukou a dá tím najevo aby šli za ním.* * Shiory si veme ramen sebou a de* *Mikoto neochotně svého senseie následuje… *a mari nemá na vybranou...* *Pomalu...ale jistě se blížili k budově kage* *A Shiory dojídá ramen.* "Jsem zvědavá kdo je otokage...je mu aspoň 60 že???" "Možná víc." *Odpoví Mikoto a ušklíbne se* * Shiory vyhodí kelímek* a co když bude mladej a hezkej? "Hihi XD jenom aby nebyl tak hnusnej, abysme se ho lekli....Orochimaru-sama???" "Je moc hnusnej??" *zeptá se ho Mari* "Hmmm...."*Orochimaru se zamislí* Orochimaru - sama a prděj taky hadi??" * stupidně se zeptá Shiory* "Ted není čas na takovéhle otazky"* Ohradí se Ori* "Jo jo jo nas to zajímá!!" "Prosím řekněte nám to..."*prosí Mari* "No jo." * smutně řekne Shi a de za nim* Tým ori došel ke kanceláři otokage tak můžem jít za dědou?? * usměje se nevinně Shiory* Mikoto neodhodlaně zaklepe na dveře a vstoupí do kanceláře její odhodlání se ale změní jak mile uvidí za stolem sedět Sasukeho Uchihu " Ty kráso Sasuke ."* Shiory se začne smát a kouká na něj* "ČUMIL????" (Čumil mu říkáme kvůli je cool pohledům, jenom aby jste byli v obraze) *zarazí se Mari* Chudák Shiory z toho leknutí omdlela. Vážený Otokage zavolal Kabuta a ten ji odnesl na ošetřovnu. *Mari si Shiory vůbec nevšímala, proto že byla pořád ještě v šoku* Mikoto z modrala...zrudla a pak zežloutla potom se vzpamatovala a padla na židli která byla připravena pro návštěvníky.* *Sasuke koněčně prolomil to ticho* "Takže jste konečně zpátky takže se vás ptám jestli vás mohu zařadit do nějakých misí." *Orochimaru mu kývne na souhlas* čumil a otokage....čumil a otokage....čumil a otokage...*opakovala pořad dokola Mari* *Sasuke se koukne na MARI svým cool pohledem jako že je divná a potom mluví dál s Orim* "Vaše první mise začíná hned teď jedna naše klientka ztratila kočku takže vaší misí je "Najít tu kočku." *Mikoto se vzpamatuje jakmile uslíší co dostali za misi.* "Co si o nás myslíš ty D***le!!" "Že jsme nějací začátečníci z akademije?!?" *Orochimaru kouká na Mikoto jako že by to do ní nikdy neřek* *Orochimaru raději Mikoto chytil aby se na Sasukeho nevrhla a nerozmlátila mu držku* "O CO TADY JDE???" *zeptala se nechápavě Mari* *Mikoto se uklidnila a vše Mari vylíčila* "Tohle pako nám dalo D-čkovou Misi, máme najít nějakou pitomou Kočku!!" " COŽE?? TO SI DĚLÁŠ SRANDU??" JÁ ŽADNOU PITOMOU KOČKU HLEDAT NEBUDU!!" *Orohimaru raději pro jistotu chytil i Mari aby se na Sasukeho nevrhla* ČUMIL JEDEN *ZAŘVALA MARI AMĚLA 100 CHUTÍ HO ZABÍT* *Sasuke se usměje a odpoví*"Budete muset lepší mise vám dávat nemůžu dokud z vás nebudou chininu" "TO SI DĚLÁŠ SANDU NE? A tuhle pitomou misi nechci!!" *řekla tvrdohlavě Mari a snažila se od Onoho odtrhnout a vrhnout se na čumila. Orochimaru svázal pro jistotu Mari svým obřím jazykem* " AAAAAA PUSŤ MĚ TY HADICE!!" *nasrala se mari a rozsvítili se ji oči* Sasuke udělal další cool pohled po kterém Mikoto zase zčervenala a pravil:"odved si tu svou zvěř nařídil Orimu "*a začetl se do nějakých papírů* " WAAAA....NECH MĚ NA POKOJI!!!!" *rozzuřila se ještě víc Mari *..a spálila orochimarovi jazyk pouhým pohledem* *Orochimaru s polu s Mari a Mikoto odešel z kanceláře a táhl je do nemocnice za shory*.....

NEW POVÍÍÍDKA!!!

20. května 2008 v 19:01 | Mari |  ***ŠÍLENÉ KRONIKY ZE ZVUČNÉ XD***
LIDÍÍÍÍ POSLOUCHEJTE!!! takže ja, Mikoto a Shiory....vyprávěč je Mikoto a jde ji to skvěle hihi XD a je to docela prča, tak si ji čtěte jo????

NP 5 XD XD XD

16. května 2008 v 22:54 | Mari |  Nekonečný příběh 5 XD
tak lidííííí....nudim se, takže sem dávám další N.P. v pořadí 5!!!!
píšte pls!!!!!! ale jenom věci, co souvisí s příběhem jo???
takže počáteční věta zní: BYLO NEBYLO, BYLO PAR STŘELENÝCH KLUKU A HOLEK.....
pokračování je navá......
......je to váš nekonečný příběh XD........

no když je hlad.....

14. května 2008 v 16:26 jednorázovky
Lidiiii!!! tak tahle powídka je povedená XD
když je hlad tak je hlad xDD-zdroj?way.masayume.name

arvyčkovej řetězák XD

13. května 2008 v 21:36 ♪KRÁVOVINY♪

O růžové..

Líbí se ti růžová?
Sakurwa neeee!!!!!

Děláš často dizajnky s růžovou?
NEEEEEE!!!!!

Oblékáš se hodně do růžové?
NEEEEEEE!!!!!!!!

O modré..

Tvůj názor na modrou?
Samozřejmě žemodrá je dobrá XD

Máš teď něco na sobě modrého?
hmm...ne....

Vidíš ve snech modře věci, které modré nejsou?
ehm....no...nevím...XD

O zelené..

Myslíš, že zelená je jenom tráva?
hmm...ne!!!!

Uvidíš zelenou kytku od hlavy k patě..
jo ale to byla haluška XD

Co se ti jako první vybaví, když pomyslíš na zelenou?
Zetsu XD

O fialové..

Je fialová tvá oblíbená barva?
hmm....jo XD

Máte doma fialový druh cukroví?
nevímXD
Fialové pivo?
Pivo nepiju.....

O žluté..

Líbí se ti žlutá?
hmm...docela jo..
A co se ti vybaví při myšlence žlutá?
Pikachuuuuuu!!!!!!!!!!!!
Zamysli se nad žlutou..
nejdřiv mě naučte myslet XD

O černé..

Patří černá mezi tvé oblíbené barvy?
černá je nej!!!!
Máš teď u pc něco černého?
ehm....až nato, že pc je černý a všechno kolem ní....dokonce i skoro celý pokoj tak ne....

Jak se říká díře ve vesmíru?
ďoura XD

O bílé..

Ach bílá bílá.. (vymysli pokračování)
Byla nebyla bílá kobyla XD
Znáš ze svý školy něco bílýho?
ehm......dveře?????

Kdo bude pokračovat?
Kdo chce XD

Sushiiiiii!!!!!!

11. května 2008 v 19:07 ♪KRÁVOVINY♪
*chytá výtlem* NO COMENT!!!!

kdo je vic zlý????

11. května 2008 v 19:03 ♪KRÁVOVINY♪
hehe...tak tohl je good....a ten Orochimaru....je ta roztomilej XD ikdyž je zlýýýý XD


V kině XD

11. května 2008 v 18:47 ♪KRÁVOVINY♪
Překlad:
Gaara: Co to dělá mojí sestře?
Temari: Sh...Shikamaru!
Shikamaru: Já...já dokázal jsem to!!
Hinata: Naruto-kun...
Naruto: Sa...Sakura-chan!
Sakura: Vypadni Naruto!
Sasuke: Co...
Ino: eeeee..!! Sasuke-kun!!
Lee: Ten film je tak děsivý!!!
TenTen: Lee je tak úžasně roztomilý!
Jiraiya: Tsu...Tsunade!!
Tsunade: Nedotýkej se mě ty zvrhlíku!!
Kakashi: ...A tak on jí řekl "ty zůstaneš navždy v mém srdci..."
osy057 (správce kina): Ti ninjové se nechtějí utišit!
Překlad:
Gaara: Dej ruku pryč od mé sestry!
Temrai: Gaara...!
Shikamaru: Já...já to můžu vysvětlit!!
Hinata: Na-Na-Naruto-kun!!!
Naruto: Sakura....chan...
Sakura: Vypadni! Hlupáku-Naruto!!
Sasuke: Můžeš...můžeš mě PUSTIT!?
Ino: NIKDY !!
Lee: Ten film je tááááááák abnormálně D Ě S I V Ý !!!
TenTen: Uklidni se, Lee...
Jiraiya: Komu říkáš zvrhlíku!?!? Ty bezcenná babizno!!!
Tsunade: Zlámu ti všechny žebra!!!
Kakashi: MÁ KNIHA!!!!
osy057 (správce kina): BUĎTE ZTICHA!!!!!!

Tobi is a SUPER boy!!!!!

11. května 2008 v 18:41 ♪KRÁVOVINY♪
aasaaaa......tak to je božíííí....*záchvat smíchu*

Naruto-fan řetězák!!!!

11. května 2008 v 18:36 ♪KRÁVOVINY♪
KONOHÁÁÁÁ.Che che neboli kdo fandí Narutovi ať si to dá na blog ^^
___________0__0_________
________0________0____0_
_______0____0_0____0____
______0___0_____0_______
____0_0____0_____0______
__0____0________0_______
0__0__0__0__0_0_________

další řetězáááááček XD

11. května 2008 v 18:27 | Mari |  ♪KRÁVOVINY♪
http://accel23.mettre-put-idata.over-blog.com/0/03/46/39/chibi/ino-chibi.gif1.Ino je na holky a chce tě znásilnit XD..co uděláš?
UAAAA....KANKUROU POMOOOOOC!!!!!!
http://accel12.mettre-put-idata.over-blog.com/0/03/46/39/kaos-naruto/jiraiya.gif2.Jiraiya tě přistihnul při činu jak se svlíkáš a řekl to všem z konohy co mu řekneš?
hmm...jestli to stihne předtim, než ho rozstřílím na maličké kousičky.....
http://accel12.mettre-put-idata.over-blog.com/0/03/46/39/chibi/kakashi_chibi.gif3.Kakashi si zpíval ve vaně a tys ho slyšela..řekneš to všem nebo udržíš tajemství?
vtrhnu tam, natočim ho (jako Sasuke Itachiho XD) a pak to zveřejnim na youtube XD
http://accel23.mettre-put-idata.over-blog.com/0/03/46/39/kaos-naruto/sakura_20amoureuse.gif4.Sakura je zamilovaná do kluka který se ti líbí..co jí řekneš?
SÁHNEŠ NA NĚJ A JE PO TOBĚ TY RŮŽOVOVLASÁ PINDO!!!!!
http://accel12.mettre-put-idata.over-blog.com/0/03/46/39/kaos-naruto/temari.gif5.Temari je na tebe naštvaná,protože jsi ji řekla do očí že má 4 ježky na hlavě XD co ty?
to ja bych nikdy neřekla XD Tema je kámoška XD
http://accel23.mettre-put-idata.over-blog.com/0/03/46/39/kaos-naruto/ino.gif6.přistihla jsi nečekaně Ino jak si čte porno časopis na záchodě...zůstaneš tu mezi víkali nebo utečeš? XD
no.....radši jdu pryč.....

http://accel23.mettre-put-idata.over-blog.com/0/03/46/39/chibi/ino-chibi.gifhttp://accel23.mettre-put-idata.over-blog.com/0/03/46/39/chibi/ino-chibi.gif7.Ino má sestru Ino2 která přišla na návštěvu..Ino a Ino2 se začali svlíkat před tebou.No co?
JEŽIŠI NO FUJ TO JE HRŮZA!!! *omdlí*
8.Kdo bude další?
kdo chce XD

a co teď???

10. května 2008 v 14:24 ♪!!!OZNÁMENÍ!!!♪
tak co Haro už je to vidět??????? jako to pismo....jsem to změnila......

New desing!!!!

10. května 2008 v 13:54 ♪!!!OZNÁMENÍ!!!♪
ehm...takže jestli nejste slepí nebo tu nejste poprvé, ak jste si mohlyvšimnout, že mam nový desing......Líbí se vám???

Malej Orochiiiiii

9. května 2008 v 10:58 Orochimaru
yeah...ten byl k sežrání...byl dokonce i hezký....

Kakashiho knžka....

9. května 2008 v 10:55 ♪KRÁVOVINY♪
heh.....jak do tý knížky všichni čumííí...a ten Kakashi...to je prostě kouzelnýýýýý.....