Září 2008

New Desing no xD

27. září 2008 v 13:10 ♪!!!OZNÁMENÍ!!!♪
no tak jsem udělala new desing s Rikuem ♥♥♥ mě osobně se docela líbí, Riku tam je nááádhernýýý......co si myslíte vy???

Ven

26. září 2008 v 22:53 KH-3
další postava z trojky....Aqua

26. září 2008 v 22:52 KH-3
a tohle je Aqua....taky z trojky...


Tak to je zatím všechno.

Terra

26. září 2008 v 22:49 KH-3
no moc obrázku jsem nesehnala no xD


Roxas

26. září 2008 v 22:45 KH-Chain Of Memories

ROXAS

Klíč osuduJeho bývalé jméno je Sora!Bojuje s stejným mečem ve tvaru klíče,co má Sora avypadá jako Sora,ale přece to není on.Je to totiž jeho Nobody.Nejnovější a nejmladší člen Org.XIII.Proč si nepamatuje nic ze své minulosti?Dobře si rozumí s Axelem.
Prosím lidi potřebuju informace ohledně tahy tohodle kloučka.:)

Larxene

26. září 2008 v 22:43 KH-Chain Of Memories

LARXENE

Divoká nimfaJediný ženský člen Organizace XIII.Konspiruje s Marluxiem na zradě.Z přírody arogantní sadistka,co nenávidí všechny lidi.Dělá jí dobře,když vidí bolest u ostatních.Rozumí si dobře s Axelem a neví,že jí využívá k tomu aby se dozvěděl více o plánech Marluxie ohledně spiknutí.Larxene ovládá element bouře.V boji používá nože mezi jejími prsty.I když je žena,v boji se vyrovná jiným členům a navíc je úžasně hbitá a rychlá.
Při prvním setkání se Sorou, Larxene naláká Soru aby uvěřil v klamné vzpomínky, které mu do mysli vsadila Naminé. Larxene se objeví před Sorou i po jeho čtvrtém boji s Riku Replica, a plánuje je všechny zničit. Larxene se opět pokouší přesvědčit Soru aby uvěřil vzpomínkám, které mu Naminé vsadila do hlavy a falešnému slibu, který Sora Naminé dal. Nakonec je poražena Sorou, Donaldem a Goofym.
Za informace děkuji ALMARIL


Obrázky-Marluxia

26. září 2008 v 22:39 Ostatní
tak a tady je par obrázku a animací Marluxii

Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket

Marluxia

26. září 2008 v 22:32 KH-Chain Of Memories
další hezounek xD

MARLUXIA

Půvabný vrah
11.člen Organizace.Poměrný nováček.Pán Castle Zapomnění a úkladných Vrahů Nobodies.V bitvě ovládá růžovou kosu a prvek květin.Jeho schopnosti jsou veliké a je obtížné se jim vyhnout.
Spolu s Larxene,Marluxia plánuje svržení Oraganizace s využitím Naminé,která měla manipulovat s pamětmi Sory.První člen Organizace XIII.,který bojoval v Castle Zapomnění,ale byla to jen zkouška Sorovi síly.Dává Sorovi soubor kart,aby mohl pokračovat přes hrad.
Hrozí Vexenovi,že poškodí Riku Repliku a řekne Xemnasovi,že ji špatně sestrojil.Účinek zastrašování je efektní a Vexen neochotně souhlasí s rozkazem Marluxie zabít Soru.
Axel podotkne,že Vexen Soru nezabije,což se zrovna nehodilo.Marluxia si je jistý,že Vexen propadne.Když Vexen podruhé selže a navíc se málem zmíní o Roxasovi,pošle Marluxia Axela zabít zrádce,Vexena.Po Axelově návratu mu Marluxia začne víc věřit.Nicméně,Axel prozradí Larxene a Marluxie a přesvědčí Naminé,aby dělala,co si myslí,že je správné.Larxene také nedokáže Soru zabít a je vyloučena.Axel zaútočí na Marluxiu a obviní jej a Larxene ze zrady Organizace.Marluxia použije Naminé jakou svou ochranu a Axel plánuje plán jeho zabití.Objeví se Sora,Goofy a Donald a Marluxia řekne,že chránil Naminé,protože ji chtěl Axel zabít.Poté s ní zmizí do 13-tého patra Castle Zapomnění. Axel se to snaží vysvětlit a řekne Sorovi o plánech Marluxie.Ten už očekává Sorův příchod v 13-tém poschodí.Předtím řekne Naminé,aby Sorovi vymazala paměť,ta odmítne.Marluxia jí hrozí smrtí.Marluxia říká,že Sora by se stal něčím podobným jako Riku Replika,ta ho poté překvapí.Marluxia je jako jiní členové poražen.Sora zapečetí dveře jeho Keybladem.
Na konci KH-Řetěz pamětí se zkombinuje s Nobody.

O


docela hezkej že???

Luxord

26. září 2008 v 22:30 KH-Chain Of Memories

LUXORD

Hráč osudu
Celým jeho životem prostupuje hazard.Miluje hazard.A bitvu vidí jako jeho jinou formu.Je víc stratég než bojovník.Rozumí si se Zexionem.Luxord má plavé úhledně sčesané vlasy a naušnici se symbolem Nobody.Ovládá čas.Jeho zbraň je 52 hracích karet,které jsou schopny měnit velikost a hrací dobu bitevního pole.Je schopen pomocí "hry osudu" proměnit Soru v kartu nebo hrací kostku. Používá své karty jako zbraně, obranu a úkryt.Řídí Hazardní hráče Nobodies.
Luxord se také objevuje v Port Royal, z Pirátů z Karibiku: Prokletí černé perly, kde probudí prokletí zlata Aztéků a spolu s ním vzkřísí i prokleté piráty. Luxord se snaží využit prokletí zlata a Grim Reaperová Heartless pro realizaci plánů Organizace. Pro pobavení nařídí svým Nobody aby ukradli čtyři medaliony z Aztékových pokladů. Grim Reaper proklíná Jacka Sparrowa, ale Sora Grima nakonec poráží a zachraňuje Jacka před prokletím. Luxord z pole bitvy mizí. Ve Word That Never Was, Luxord uvězní Sorovy přátele v kartách a Sora je nucen bojovat sám. Luxord je poražen Roxasem a propadá temnotě.
Druhý odstavec infa je z blogu : TADY


Demyx

26. září 2008 v 22:25 KH-Chain Of Memories
Přináším nějáké informace ohledně zlobivého chlapečka Demyxe:)Kdo to je a jakou roli v KH měl a tak:)Prostě info:)

DEMYX

Melodické nokturno
9.člen Organizace XIII.Patří k nejmladším a nejvíce otravným.Bojoval s kytarou a sílou vody,řídil Dancer Nobodies.On nikdy nebojoval,nýbrž kouzlil kytarou své vodní kopie,které pak silně a zastrašujícně útočily. Demyx vypadá,že nebere svou misi vážně a vtipkuje na adresu Sory a poté si začne stěžovat,že poslali toho nesprávného.
Měl ukradnout ve světe Herkulese Olympus kámen,předmět,který chrání nositele před nepříznivými účinky podsvětí.Bojoval proti Sorovi s použitím jeho klonů,ale nebral Keyblade vážně a odchází poté,co prohrál.V Hollow Bastion,během masivního útoku Heartless se znovu utká se Sorem a i když byl Nobody a neměl žádné emoce,bojoval se proti němu zlostně se svým plným potenciálem.Byla to bohužel pro něj poslední bitva.

Axel xD

26. září 2008 v 22:22 KH-Chain Of Memories
heeej tak tenhle týpek je fakt drsnej xD mam ho docela ráda....ho fakt ráda....njn mam slabost pro zrzky xD ja zato nemůžu xD

AXEL

Závan tančícího plamene
8.člen Organizace XIII.Pracuje v Castle Zapomnění jako dvojitý špion.Manipulátor. Nejlepší přítel s Roxasem.Ovládá oheň a má pod kontrolou Assassin Nobodies.Jeho zbraň je pár chakram.Svými chakramy může vrhat,bránit se jimi a dokonce je změnit v ohnivé koule,které budou poté pronásledovat Soru.Udělá i neproniknutelnou ohnivou zeď.
Předstírá,že se přidal k Larxene a Marluxiovi v jejich plánu využít Soru ke svržení Organizace.Získá si jejich důvěru,když zavraždí Vexena na popud Marluxie,aby se zbavili zrádců.Sora pak poté téměř dozví o svém Nobody,Roxas.Axel pak požádá Naminé,aby mu řekla jak manipulovala s jeho pamětí.Nakonec se Axel postaví před Marluxie připraven zničit ho s připomenutím,že má zničit zrádce Organizace.Ale Marluxia přivolá Naminé a tím se ochrání.Axel je nerozhodný.Pak se objeví Sora,Goofy a Donald a Marluxia s Naminé zmizí.Sora Axela porazí a ten mu řekne,co zamýšlel s Marluxiem.Sora mu nevěří,protože Marluxia říkal,že Axel chtěl Naminé zabít.Poté zajistil pomoc Riku Repliky se kterou se přenesl za Zexionem a Replika z něho vysála život.Riku se chtěl pomstít.
V Kingdom Hearts 2 se Axelova role otáčí kolem Roxase,kdy ho Axel vidí jako milého přítele.Pokouší se mu kazit plány v hledání své minulosti a hledání sebe,vidět Soru v tváří tvář,protože by už jeho přítel nebyl.Když už Axel nedokáže Roxase zastavit ve spojení se Sorem obrátí se k Organizaci zády a uskutečňuje své vlastní plány.Organizace si jej objedná na nějáký úkol venku,a tak unese Kairi,aby ji mohl donést Sorovi,jenže mu ji Saix ukradl,aby měl Sora vztek.V Twilight town Saix varuje Soru,že se Axel nezastaví před ničím,jen aby jej přeměnil na Heartless.Prý důvod jeho zrady byl ten,aby se viděl znovu s Roxasem.
Axel se poté objeví před Sorem po invazi Heartless v Hollow Bastion a informuje ho,že s ním Org.po celý čas manipulovala a ještě se omluví,že se mu nepovedl únos Kairi.Poté zmizel,když se objevil Saix.
Axel,jehož přátelské city pro Roxase žijí dál,se zaměřil na Soru.Najde ho na cestě,ke světu,co nikdy nebyl a rozhodne se bojovat s ním,než proti němu.Když je Axel se Sorem napadnut ohromnou armádou Nobodies,vykoná sebevražedný útok,aby zachránil Soru a jeho přátelé.Posledními zbytky sil vytvoří koridor tmy ke světu,co nikdy nebyl a ještě se zmíní, aby zachránil Kairi a posteskne si,že by chtěl ještě vidět Roxase,který byl jeho nejlepší kamarád,co měl smysl pro humor.Poté zemře.Sora tomu nemohl uvěřit,že by se Nobody Axel chtěl přidat na jeho stranu.Saix

26. září 2008 v 22:17 KH-Chain Of Memories
Taky docela hezkej že???

SAIX

Prorok LunyTichý,klidný,z přírody poněkud psychotický.Má na tváři jizvu do tvaru X.Jeden z nejsmrtonosnějších z Org.XIII.I přes jeho pozici je respektován.Axel má proti němu jasný odpor.Ovládá sílu měsíce a poroučí Berserker Nobodies.Jeho zbraň je obrovská šavle s bodáky.V jeho síle a bojovém stylu se odráží Měsíční efekt.
Přesto,že vypadá,že je klidný,v boji se Sorem se projeví jeho zrůdná povaha.Absorbuje měsíční svit Kingdom Hearts.Nicméně je smrtelně zraněn a umírá,teskní po svém srdci.


obrázky Zexiona ♥♥♥

26. září 2008 v 22:13 Ostatní
HA no tak tady máte pár obrázku sexy Zexiona xD

UAAAAAAA!!!!!!! *omdlí*

to je rozkošnýýýý xD n_n
Xemnas X Zexion......sluší jim to že?? xD
jeeeeee to je hezkýýý xDNjn,Zexy a rébusy..to je jeho XDehe žeby zvířecí hentai???? *výtlem*
aaaa to je nádherně namalovanýýýýý!!!!!!

Zexion

26. září 2008 v 22:05 KH-Chain Of Memories
heeej tak ten je taky MUJ!!! *důrazně*

ZEXION

Skrytý intrikán
Byl původně nejmladší laboratorní asistent a předmět testu Ansema Wise.Jmenoval se Lenzo.Vypadá o hodně mladší než je.Hodně svého volného času tráví řešením rébusů a hádanek.Jako Axel přirozený manipulátor.Jeden ze dvou,který se objevil v Rikuové příběhu.Má schopnost poznat jedince podle vůně i vybledlé vůně zemřelých a to i velikých vzdáleností.Jeho element je tma.Bojuje s kouzelnou knihou.Rozumí si s Axelem,Lexaeusem a Vexenem.
Zexion informuje Lexause a Vexena,že cítí dvě nové vůně v suterénu Castle Zapomnění. Jedna z vůní patří Maleficent a další je podobná Xemnasově pachu.Nedlouho poté pozná v Castle jiného návštěvníka:Rikua.Sleduje chlapecký průběh před Castle Zapomnění až do smrti Vexena.Když se Rikua s Lexaeusem rozhodnou využít,věří,že Marluxia využije Soru.
Po Larxene,Lexausovi a dokonce Marluxiovi smrti Zexion pozná,že Riku už není potřebný a chce ho zničit.Psychologicky.Ukáže mu schéma svět Destiny Islands a pak mu řekne,že je Sora už doma a on taky.Ve světě,kde Riku vidí zmizet své přátelé bez promluvení.Následuje Rikua na bitvu s Dark side,využije jeho sílu,přemění se na Soru a napadá ho.Přitom mu říká,že se stal něčím větším než pěšák temnoty.Obklopí Rikua světlem a představou Kairi a zvládne ho přesvědčit,aby se přestal bát temnoty a přijal temnotu a světlo.
Se znovu nalezenou sílou jej Riku napadá,Zexion unikne,ale jeho útěk trvá krátce.Axel přenese Repliku Riku do jeho skrýše a přesvědčí ho,že se může stát skutečnou bytostí se skutečnou sílou,kterou jako Riku nemá.Replika souhlasí a na Axelovo pobídnutí začne ze Zexiona vysávat jeho životní sílu.Tím ho zabije.


Lexaeus

26. září 2008 v 22:02 KH-Chain Of Memories

LEXAEUS

Tichý hrdina
Vlastním jménem Aeleus.Přirozený nepřítel s Marluxiem.Rozumí si s Vexenem a Zexionem.Dobře stavěný a svalnatý bojovník.Kontroluje živel Země a jeho zbraň je obrovská sekyra.Dokáže s ní házet a také vrhá veliké kameny.Svůj volný čas tráví v tělocvičně.
Spolu s Vexenem a Zexionem je starší člen Org.XIII,který je neméně potěšený tím,že se musípodrobit vůli přistěhovalců jako Marluxia.Když pochopí Marluxie,Lorda Castle Zapomnění,který chce využitím manipaluce Sory svrhnout Organizaci,Lexaeus a Zexion se rozhodnou,že použíjí stejně tak Rikua,ke zvrácení jeho plánů.
Oznámí Zexionovi,že Axel zabil Vexena.
Postaví se před Rikua sám a snaží se jej přesvědčit,aby otevřel celé své srdce tmě,ale Riku se odmítne vzdát a napadne jej.V nedaleké bitvě Riku s posledními zbytky sil zvládne porazit Zvíře,Lexaeus ze sebe uvolní všechny své temné síly,aby Rikua přemohl,poté Riku využije temné strany svého srdce a zabije Lexaeuse jako Replika.King Mickey chrání Rikua před dílem Xenahorta v jeho srdci.Vexen

26. září 2008 v 21:59 KH-Chain Of Memories
heeej tak ten mi připomíná blonďatýho Sephirotha xD

VEXEN

Chladný akademik4.člen Organizace XII,jeho pravé jméno je Even.Vexen je klidný, miluje experimenty a rád řeší záhady a tajemství srdce.Vypadalo to,že pomáhá Marluxiovi se zradou,ale domlouval se s Zexionem a Lexaeusem.Svedl boj s Rikuem,protože chtěl vytvořit Riku Repliku proti jeho vůli.A taky ji vytvořil.Dovolí Naminé manipulovat se vzpomínkami Repliky.Bojuje se Sorou a pak mu dává kartu k Twilight town za účelem odhalit něco důležitého pro Soru.Poté studuje pro Sora cítí a má emoce.Když řekne Sorovi,že vymazal jeho vzpomínky,nastane další boj.Vexen byl poražen.Vidí,že Sora je opravdová hrozba,i když byl oslaben falešnou pamětí.Na popud Marluxie,který jej považoval za zrádce,kvůli tomu,že myslel,že on odhalil existenci Roxase Sorovi.Poté posílá Axela,zabít jej.Axel Vexena udeří svou ohnivou zbraní a Vexen prosí o smilování,ale Axel mu jen řekl,že teď si Nikdo a poté budeš Nic.A Zabije ho. Vexen sloužil Organizaci hlavně jako vědec.Většinu svého času trávil hlavně ve své laboratoři.Je asistentem ještě s dalšími 5 prvními Nobodies z Org.Ansema Wise v jeho experimentech se srdcem v podzemní stavbě,kde testují samy sebe.
Velí ledu.Dokáže vytvářet pronásledující rampouchy,kluzké zmrzlé kalužiny a mrazit v bloku ledu.Dobře se brání svou zbraní.Xaldin

26. září 2008 v 21:57

XALDIN

Kroužící vítrPravým jménem Dilan,ovládá vítr a jeho zbraň je šest oštěpů.Řídí Dragoon Nobodies,kteří mají podobné oštepy jako má on.Je to jeden z nejpůsobivějších a nejsilnějších členů Org XIII,co Sora v KH potká.Vypadá jako tichý typ,ale mluví hodně,někdy je pěkně výbušný.Předtím byl nazýván Xarudiou.
Xaldin se poprvé objevil v Hollow Bastion, kde se setkal se Sorou v Beast´s Castle (to je ten zámek kde žije Zvíře se svou Kráskou J). Xaldin se snaží vyprovokovat Zvíře, pro to aby vznikl mocný Nobody a Heartless, tím že se snaží obrátit Zvíře proti všem na kom u záleží. Ale v tom Sora zkříží Xaldinovi plány. Xaldin ukradne Zvířeti růži, aby ho rozzuřil ještě víc. Sora a Zvíře ho pronásledují a Xaldin prozradí tajemství, proč Organizace potřebuje Kingdom Hearts. Potom unese Belle a chce aby si Zvíře vybral co je pro něj důležitější: Belle nebo růže (snad všichni znáte pohádku Kráska a Zvíře, nemusím zde vysvětlovat o jakou že to Belle se jedna a o jakou růže a kdo je tady to zvíře). Xaldinův plán nevyjde, protože Belle uteče i s růži. Xaldin je poražen Sorou.
V Kingdom Hearts II Final Mix, je zahrnutá nová scéna, kde Xaldin vyhrožuje Axelovi, protože ten odmítl zabit Roxase.
Info mám z blogu Castle Oblivion TU

Xigbar

26. září 2008 v 21:50 KH-Chain Of Memories

XIGBAR

Svobodný střelecJeho pravé jméno je Braig.Je mladší než jak vypadá.Je stejně tak nafoukaný jako nebezpečný.Mluví hodně a hlavně rád uráží lidi.Chybějicící pravé oko a hluboká jizva na levé tváři dokazuje,že se v minulosti věnoval intenzivnímu boji.Má ve vlasech několik šedých pruhů.Jeho element je prostor.Přirozený sniper.Střílí po nepřátelích ostré šípy,které může zkombinovat s puškou a dokáže je teleportovat prostorem.Jeho styl boje je založený na instiktu.Řídí Sniper Nobodies.
V Hollow Bastion předstoupí před Soru a vysmívá se mu,bez sundání své kapuce.Přirovnává jej k Roxase a s pobavením sleduje jeho nazlobený pohled.Později se Xigbar objeví ve světě draků a pokusí se transformovat jednoho ze světově posvátných druhů do Heartless.Uspěje,ale Riku odcestuje varovat Emperor o drakovi.Sora se poté potká s Xigbarem a plete si jej s Rikuem,kterého viděl předtím.Xigbar si zavolá své Sniper Nobodies a poté unikne.Znovu se postaví před Soru u světa,který nikdy nebyl a nazývá jej Roxasem.Splete si Keyblade pána.Bojuje se Sorem a je poražený.

Xemnas

26. září 2008 v 21:47 KH-Chain Of Memories
hustej týpek a vůdce Organizace XIII xD

XEMNAS

Nadřazený
Předtím znám také jako Záhadný muž.Xemnas,pravým jménem Ansem,vůdce Organizace XIII je přezdíván Superior ostatními Nobodies.Je hlavní záporák hry.Přehnaně předstírá emoce vzteku a smutku.Chtěl absorbovat Kingdom srdce a tak se stát kompletní božskou bytost.Ostatní se jej bojí,kvůli jeho síle.Také Vexen hned souhlasí,že odstraní Soru.Během konečné bitvy se pokouší zmanipulovat Soru a Riku proti sobě,kdy zbyl jako poslední z Organizace XIII.
Poprvé byl viděn na začátku na pláži,kde říkal že Roxas vypadá jako Sora a ptá se jestli se s ním někdy setkal.Jestliže měl Xemnas vyvořit jeho Kingdom Hearts,potřeboval by Keybladem porazit Heartless,a vrátit jeho vzdalujíci se srdce. Ovládá energii,kterou vypouští v podobě červených šavlích k útoku z dlaní.Kontroluje nicotu.


Organizace XIII

26. září 2008 v 21:45 KH-Chain Of Memories

Organizace XIII

Snaží se přijít na tajemství,která jsou uvnitř srdce a využít sílu Kingdom Hearts,aby se mohli stát úplnými lidmi.Jako Nobodies postrádají cit a etiku,neschopni cítit vinu nebo něčeho litovat.Většina členů maskuje své vlastnosti tím,že předstírají emoce a tak klamou sebe i ostatní.Jsou to nejsilnější Nobodies,protože díky jejich silným srdcím si uchovali lidský tvar,zatímco co ostatní slabší se převzali nelidskou znetvořenou formu. Většina členů řídí jeden druh Nobody,který se hodí k jejich stylu bojování.
Prvních šest členů je asistentmi Ansema Wise v jeho experimentech se srdcem v podzemní stavbě Hollow Bastion,kde byli předměty pokusů.Poté co Ansem Wise mluvil s Kingem Mickey,uvědomil si,že v to není morální a už se do toho nechtěl plést,ale Xenahort a zbytek asistentů toho nenechali a pokračovali v pokusech.Toto nakonec vedlo k tragédii a vytvoření Nobody verze asistentů.Xemnas,Nobody Xenahort se stal Vznešenější(Superior) a založil Organizaci XIII.,aby se probádal k tajemstvím srdce a mohl tak obnovit srdce své i ostatních a stát znovu úplnou bytostí.
Vůdce:Xemnas(Ansem+X,Xenahort) Ostatní členové:Xigbar(Braig+X),Xaldin(Dilan+X),Vexen(Even+X),Lexaeus (Aeleus+X),Zexion(Lenzo+X),Saix,Axel,Demyx,Luxord,Marluxia, Larxene,Roxas(Sora+X)

Zde ještě chybí Roxas,nejmladší člen Org...