Prosinec 2009

Stargate počítač!!!

31. prosince 2009 v 13:39 ♪STARGATE♪
takhle bloudím na jednom blogu a naco nenarazím? na TOHLE!!! návod jak předělat svuj obyčejný a nevýrazný počítač na super STARGATE COMPUTER!! jenom škoda že to já udělat nemůžu, mě by rodiče picli kdybych s tim compem udělala něco takovýho >__< ale vy to zkusit můžete xDDDuhm...xDD

31. prosince 2009 v 13:10
Tadáááá nejrůžovější design v historii tohodle blogu je tu! ja vím je to velký nezvyk, ale tohodle typka stě žeru ^__^ kdyžtak mi zato v comentech třeba vynadejte, nebo mě zabijte, je to na vás...Fly For Fun!

27. prosince 2009 v 1:21 ♪VIDEA♪
možná jsem se už některým z vas pochlubila, že jsem se stala závislákem na tuto sugoooi F2P MMORPG (pro nevzdělance česky: online RPG hra, za kterou se neplatí xD)
je totálně kawaaaai roztomiloučká ^___^ i monstra jsou roztomilá, tak např: neko holčičky, co chodí po čtyřech a mňoukaji xD nebo houbičky, co strašně roztomile vřísakjí když je mlátíte, nebo malé holčičky s roztrhanými šaty, mašličkou na hlavě a závažím na zakrvácené noze.....až je mi líto je zabíjet xD a ta grafika je dokonalá! to prostředí je úžasné a můžete tam létat na létajcím skateboardu! no neni to skvělý?

dávám sem 2 oficiální kawaaai trailery a jeden fan video, který je taky maximalně povedený. kdo by si to chtěl zkusit zahrat tak pro ty tu dávám →ODKAZ←co dodat? roztomilost!HA tak tohle je moc xDDD ta čarodějka vypadá skoro jako ja ^__^ akorat ja tam mam jinak vlasy...a myslím samozřejmě ve hře, jinak takhle nevypadám xD


nakonec sexy ninja xD

dokonalá ironie...

26. prosince 2009 v 20:30 ♪GOTHIC♪
když jsem tohle četla na TOMTO BLOGU musela jsem se fakt hlasitě smát. to je totiž důkaz jak se na gothic dívají někteří pomatenci. některé body jsou vážně vtipný, třeba to s tou kabelovkou nebo Mansonem xD osobně splňují skoro všechny body, to znamená že jsem satanista? O.o jsem vážně ráda že se mí rodiče podle toho neřídí, to už bych byla dávno v bohnicích xD

Zabijte Gothiky a goth kulturu, ničí to morálku!
Dole jsou vypsány některá varovná znamení ukazující na to že by Vaše dítě mohlo sejít z cesty našeho Pána. Gotika (nebo Gotik) je velmi obskurní a velmi často nebezpečná kultura k níž mladí tíhnou. Gotická kultura vede mladou a snadno ovlivnitelnou mysl do imaginárního světa zla, temnoty a násilí. Prosím soustřeďte se nyní na rady,modlitby,a na tuto rodičovskou příručku,jestli se alespoň 5 nebo i více z níže uvedených příznaků splňuje Vaše dítě:

-Velmi často nosí černé oblečení
- Nosí trička rockových kapel
- Nosí nadměrný černý oční make-up,černou rtěnku a černý lak na nehty
- Nosí podivné stříbrné šperky
- Projevuje zájem o piercing a tetování
- Poslouchá gotickou či jinou protispolečenskou hudbu (Marilyn Manson o sobě tvrdí že je Antikrist a veřejně vystupuje proti našemu Pánovi.Prosím zbavte veškerých jeho alb,OKAMŽITĚ!!!)
- Spojují se s jinými lidmi, kteří se excentricky oblékají, chovají a mluví.
- Projevuje snižující zájem o prospěšné aktivity jako jsou : bible, modlitby,chození do kostela a sport.
- Projevuje stoupající zájem o smrt, upíry, magii, okultizmus, čarodějnictví či další věci jež jsou spojeny se Satanem.
- Bere drogy
- Požívá alkohol
- Trpí sebevražednými depresemi
- Podřezává se, pálí se nebo se pokouší o další metody sebeubližování ( Toto je Satanský rituál, který používá bolest jako prostředek k odvedení pozornosti od božího světla a boží lásky.Prosím okamžitě upozorněte na tento problém na nebližším oddělení zdravotní psychiatrie.)
- Neustále si stěžuje na nudu
- Přílišně či naopak velmi málo spí
- Je příliš dlouho vzhůru během noci
- Vyžaduje nadměrné soukromí
- Tráví příliš času o samotě
- Vyžaduje příliš času o samotě a klidu (To může znamenat že může mluvit s duchy zla skrze meditaci)
- Klade důraz na trávení času ve společnosti kamarádu bez dozoru rodičů
- Pohrdá autoritami jako jsou učitelé, kazatelé, jeptišky a starší lidé,a to je pouhý přiklad
- Chová se špatně ve škole
- Chová se špatně doma
- Jí stravu spojenou která se jakkoliv vztahuje ke gotice:
- Pije krev, nebo vyjadřuje zájem o pití krve (Upíři věří že je to cesta jak dosáhnout Satana. Toto chování je velmi nebezpečné a je třeba mu IHNED zabránit)
- Sleduje kabelovou televizi nebo jiný nevhodný zdroj informací (zeptejte se ve vašem kostele ,které televizní programy jsou pro vaše dítě vhodné)
- Hraje videohry obsahující násilí nebo mají povahu funkční hry (role playing)
- Velmi mnoho času tráví na internetu nebo celkově více času tráví u počítače
- Ukazuje satanské symboly nebo zuřivě háže hlavou při hrající muzice
- Provokativně či s erotickými náznaky tancuje
- Vyjadřuje zájem o sex
- Masturbuje
- Je homosexuál či bisexuál
- Zabývá se nebezpečnými kultovními náboženstvími jako jsou Satanismus, Filozofie, Scientologie, Pohanství, Wicca, Hinduismus a Buddhismus
- Nosí nášivky, nálepky či ostatní věci , na kterých se objevuj různé nápisy jako: "Jsem gotik,jsem mrtvý" , "žal jsem já ", "jsem gotik"…
- Tvrdí že je gotik/gotička
Pokud alespoň 5 z nich odpovídá chování Vašeho dítěte,OKAMŽITĚ zasáhněte!Gotická kultura je nebezpečná a Satan z ní těží.Pokud některé z těchto problému přetrvávají,zapište své dítě na psychiatrickou léčbu!!!

SGA fakt prdeeeel xD

12. prosince 2009 v 17:19 ♪VIDEA♪
no radši se podívejte sami ja z toho smíchu nemůžu psat xD


gnom se vrací...

12. prosince 2009 v 16:01 ♪!!!OZNÁMENÍ!!!♪

už je to tak, mam zpátky spravenej comp, na kterým jde i net, takže by se tu jednou za sto let mělo něco objevit...

dál jste si mohly všimnout že jsem udělala nový design. původně jsem chtěla udělat zimní, ale pak jsem se nato vybodla a udělala tenhle no snad se vam líbí... no nemam moc náladu na velký romány, jsem marod a mam horečku...a jistě vas nezajímaj ty moje kecy, takže už budu končit....


jo a ještě malá rada: nepouštějte Nymphetamine od Cradle of Filth když sněží, způsobuje silnou depku...