untitled

17. února 2010 v 13:46 |  moje jednorázovky
na úvod bych dala upozornění typu, že všechny postavy a události jsou vymyšlené, ale to bych lhala xDD no doufám že sem omylem nezabloudí naši hlavní hrdinové xD jinak budu muset shánět novou identitu.

ale jedno upozornění sem přece jen dam

!!!KDO NEMÁ RÁD YAOI AŤ SI TO NEČTĚ!!!

no..uhm...yaoi....neni to nic extra, psala jsem to pro kamarádku, která je v téhle branži nová a nechtěla jsem aby se znechutila xD a navic jsem to psala v polospánku, takže je to naprostá hovadina. no uvidíte samy xDD jo a ten název neberte vážně, mě nic nenapadlo

.....HOWNO víte co? nejlepší bude když si to nebudete číst vůbec, je to hrozná trapárna....tak ani nemusíte klikat na celý článek PAPA těšilo mě xD


***

Byli časy kdy Metalová Říše obývaná dlouhovlasými kytaristy a kráskami v korzetech s hlasem tak líbezným a úchvatným, že by zboural eifelovku (ovšem s asistencí třímetrových repráku) býval jeden celek. Ovšem po Třetí Metalové Válce-která mimochodem skončila tragickým pádem glam metalu- se rozdělila na několik menších zemi. Tyto země jsou v neustálém konfliktu mezi sebou a Čtvrtá Metalová se nevyhnutelně blíží.

"Vaše lordstvo" uklonil se služebník lorda Nyga z Death Metalu. "Přijel samotný lord Desekrutor z Black Metalu. Přejete si ho vidět ihned? Nebo ho mám ubytovat v komnatách pro VIP a setkáte se s ním později?"
Nygus znejistil. Určitě přišel žádat o kapitulaci.
"Ne, přejí si s nim setkat ihned. Pošlete ho sem" rozkázal a tak se i stalo.
"Nuže.." odkašlal. "Jsem zde abych vás naposledy a osobně požádal o kapitulaci. Jinak má vojska vyhladí celou zemi." Pravil výhružně.
"Nač tolik výhružek a násilí vaše lordstvo? Jistě se rozumně dohodneme. Dovolte mi ať vás přesvědčím po svém. Ovšem rád bych si s vámi před tím popovídal někde v soukromí" přejede pohledem doprovod jeho lordstva. "Jste pro?" tázavě se na něj podívá.
Desekrutor znejistí. Co když je to léčka a chce ho zabit? Ne, to by neriskoval. Není až tak hloupý.
"Dobře, souhlasím" svolí Desekrutor.
"Následujte mě" kývne hlavou.

Oba vejdou do přepychové místnosti. Je tak velká, že na první pohled člověk těžko pozná, že je to ložnice. V místnosti je gauč se 2 křesly, v rohu psací stůl a naproti je velká postel plná nadýchaných polštářů.
"Myslím že tohle je ideální místo pro naši dohodu"
"Jakou dohodu?" vyzvídá se lord Desekrutor, který nic nechápe.
"To se slovy těžko vysvětluje. To chce činy" Nygus se škodolibě usměje a začne se k němu přibližovat. Desekrutor je v rozpacích. Co má v plánu? Chce ho zabit? To mu neprojde, jeho vojáci vyhladí celou zemi a on smrti také jistě neunikne. Něco je špatně. Nygus se k němu pořad přibližuje. Ví na co právě myslí. Stojí těsně před ním a musí se nad tím pousmát.
"Nemám v plánu tě zavraždit" vydá ze sebe a jeho rty se přitisknou na ty jeho.
Desekrutor je v šoku. Čekal spíš že vytáhne nůž a vrazí mu ho do srdce. Tohle nečekal. Tohle vážně nečekal. O tomhle by se mu ani ve snu nikdy nezdálo. Ale stalo se to. A líbí se mu to xDDD. A mlčí. Nyg si ho k sobě přitiskne a jeho jazyk vklouzne mezi jeho vlhké rty. Desekrutor jenom spokojeně přivře oči a nechá si to líbit. Poslušný UKE Pomyslí si Nyg a začne mu svými hubenými prsty prohrabávat jeho dlouhé hnědé vlasy a druhou rukou mu zajde pod tričko s Bathory xDD a přitom ho něžně líbá. Desekrutor mu polibky oplácí a vděčnost dává najevo tak, že se k němu tiskne jako kočička. Nyg ho pomalu začne tlačit směrem k posteli, ale nepřestává ho přitom líbat. Opatrně ho položí a obkročmo si na něj sedne. Pak se skloní a začne ho líbat na krku. Desekrutor ze sebe vydá tichý sten. Nyg mu opět zajde rukama pod tričko a přejíždí jimi po jeho vypracovaných svalech (tím si nejsem jistá xD). To tričko mu dost překáží, tak mu ho raděj sundá a když už je v tom, tak těch par vteřin věnuje jeho svlékání. A desekrutor mu také pomáhá. Ne že by se mu nelíbilo jen tak ležet a nechávat se opečovávat, ale aby se neřeklo že nic nedělá. Za chvilku jsou oba nazí a Nyg opět ujímá velení. Přitiskne ho k posteli a začne ho vášnivě líbat a přitom rukama zkoumá jeho tělo. Jeho polibky směřují níž na krk až ke klíční kosti a pravá ruka k jeho… mocnému nástroji xD a začne mu ho zpracovávat rukou. Ozvěnu mu dělají jeho tiché steny. Po chvíli přestane a skloní se nad jeho &@#*!. Olízne špičku, a potom zase. Nakonec si ho vezme do úst a pokračuje. Desekrutor zatne ruce do prostěradla a snaží se moc nesténat.
"Můžeš sténat jak chceš. Nikdo jiný tě neuslyší a mě to potěší" řekne potichu a pokračuje. Desekrutor hlasitě zasténá a vyvrcholí. Nyg to všechno spokojeně slíže a pousměje se. Odhrne mu vlasy z čela. "Líbilo se ti to?" Desekrutor jenom kývne.
"To ještě nebylo všechno" usměje se a dá mu nohy od sebe. Rukou nahmatá jeho otvor. Vnikne do něj prstem a Desekrutor hlasitě zasténá. Přidá i druhý prst a zapohybuje s níma. Desekrutor si kousne do rtu a zatne ruce do prostěradla. Prsty ale nahradí něco mnohem většího a tvrdšího. Nygus si chvilku zvyká na nový "prostředí" a potom se v něm začne pohybovat. Postupně začne zrychlovat. Ozývají se steny. Ještě chvilka a je po všem…


Od toho dne uplynuli 2 měsíce a mezi Black Metalem a Death Metalem už žádné spory nebyli. Naopak, Lord Desekrutor až moc často navštěvovuje sídlo Lorda Nyga. Proslýchá se, že jsou velmi blízcí přátele.


"Vaše lordstvo? Dorazila Lady Aamusumu z Gothic Metalu. Prý vás chce osobně požádat o kapitulaci. Chcete se s ní setkat ihned nebo ji mám ubytovat v komnatách pro VIP?"
Nygus se jenom škodolibě usměje. "Pošlete ji sem…"


KONEC

PS: on to tričko s Bathory vážně má xD
PPS: Lady Aamusumu se nejspiš dočká pokračování xD jestli budu mit náladu a ehm inspiraci
PPPS: děkuju každýmu kdo si to přečetl přesto že jsem psala ať to nečtete xD
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Aamusumu Aamusumu | 17. února 2010 v 13:51 | Reagovat

Ohóóó, zde Lady Aamusumu osobně =D pokračování teda BUDE! =D VIP komnaty wrrrrrrrrrrrrrr =P =D =)
Ale jo, dobrá práce =) =D

2 Mari-baka Mari-baka | Web | 17. února 2010 v 13:52 | Reagovat

jak si Lady přeje xDDD uvidíme jestli mě něco napadne i dneska před spaním xD jinak děkuju ^^

3 Aamusumu Aamusumu | 17. února 2010 v 13:57 | Reagovat

Není zač =P =)
Tak ty jsi mi takhle zprznila Nyguška.....kdo bude příště? =D =D "Na Cylindříka mi nešáhneš!! =D" No i když Lady Aamusumu musí mít i nějakýho osobního sluhu....hmmmm =D =D

4 Mari-baka Mari-baka | Web | 17. února 2010 v 13:58 | Reagovat

ummm ve třech se taky daj dělat věci xDDDD

5 Aky Aky | Web | 17. února 2010 v 15:11 | Reagovat

a co teprve ve čtyřech!!!

6 kon xD kon xD | Web | 18. února 2010 v 13:46 | Reagovat

můj čumáček je šikulka ^^ *ukápne ji slina a zamilovaně kouká do monitoru*

7 XLightning XLightning | E-mail | Web | 19. února 2010 v 20:41 | Reagovat

Ehm Yaoi moc nemusím...ale Metalová země mě zaujala lol :D

8 Kira Seigi Kira Seigi | Web | 21. února 2010 v 16:26 | Reagovat

*má nehorázný tlem xD*

9 Emili Emili | 14. května 2010 v 19:35 | Reagovat

Zajímavíí a pěkný! xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama